reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oska, bardzo sie ciesze! Trzymam kciuki za dalszy dobry rozwój zdarzeń :) wstawiałam zdjecie profilowe! Dokładnie tak sobie Ciebie wyobrażałam !!! Przysięgam !!!



Ja mam takiego dola od wczoraj ze masakra. Dzis powinnam dostać @ i dokładnie tak sie czuje. Przewertowałam internety i wsEdzie piszą ze na sztucznym cyklu PRG jest niski, nie wiem czy az tak... Moj dr od in vitro powiedział we środę żebym więcej tego w ogole nie sprawdzała , bo nie ma sensu, ewentualnie moge betę sprawdzić i tyle. Skoro biorę syntetyczny PRG ktory jest podobno niewykrywalny we krwi i dopochwowy , ktory tez chyba sie nie pokazuje ... nie wiem, nie wiem... chciałabym sie teleportować do 5 kwietnia kiedy bede miała wizytę u normalnego lekarza .
Na dodatek byłam przekonana ze mam wiecej leków... a kończą mi sie jutro! Mam nadzieje ze dostanę dzis gdzies receptę .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to ciesze sie, ze Cie nie zawiodłam swoim wyglądem. Trochę ładniejsza od stracha na wróble [emoji38] Ja już nie wiem jak jest z tym progesteronem. Moj lekarz wcale nie kazał mi go sprawdzać, ale zrobię to dla siebie. Ja przyjmuje go w prolutexie i luttagenie. A luteiny też już nie masz?? Jesteś teraz w Uk, czy PL?
Dziewczyny ciąża się rozkręca. Z naszym Aniolkiem nawet nie wiedziałam o jego istnieniu, a teraz? Mdłości i niedawno pierwsze oficjalne wymiotowanie A przecież to dopiero drugi tydzień!
 
reklama
Yyy... może to oznaczać bliźniaki? Niby zdawałam sobie z tego sprawę biorąc dwie Kropki, ale trochę mnie ta myśl przeraża.
ja miałam 10 dpt betę 162, podane miałam dwa zarodki ale 5 dniowe i na usg wczoraj były widoczne 2 pęcherzyki, tylko na 1 było serduszko widać, a na drugim jeszcze nie i nie wiemy jeszcze czy będzie dwójka czy jedno zostanie z nami, także nic nie wiadomo :)
 
Trzymamy kciuki za piękne widoki i odgłosy w czasie USG oraz za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już marzec - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Marzec
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


25.03 - aniasiwa - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

27.03 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27.03 - zanetaanna - kontrola przed crio
27.03 - Oska305 - betowanie 2
27.03 - ludek - wizyta przed in vitro
27.03 - Roksii89 - transfer
28.03 - M@gda - transfer
28.03 - Joko86 - kontrola w czasie stymulacji
28.03 - tusiaczzek1988 - criotransfer
29.03 - Emilianka6966 - kontrola przed crio
30.03 - dusia88 - betowanie
30.03 - aguś35 - betowanie
30.03 - Julita1234 - betowanie

03.04 - Emilianka6966 - transfer
03.04 - jaskolcia - wizyta u gina prowadzącego ciążę
04.04 - ambicja1987 - USG "połówkowe"
04.04 - karolina1984 - betowanie 1
05.04 - jaskolcia - badanie echa serca płodu
05.04 - adunnnia90 - wizyta kontrolna przed crio
12.04 - yplocka - USG genetyczne
18.04 - Kikuli - USG genetyczne
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
kochana wpisz mnie na 7.04. - 2 USG serduszkowe dziękuję :)
 
dzis zaczal sie 5 tydzien ciazy i znowu mam plamienia brazowe. Boze boje sie strasznie.biore duphaston i luteine.nie wiem co sie dzieje.jakis czas nie bylo tych plamien.juz sie cieszylam ze wszystko w porzadku a tu znowu...:hmm:
ja kończe 6 tydzień, ale plamień nie mam, spróbuj zadzwonić może do lekarza? albo zrób w poniedziałek betę czy wszystko ok :(
 
Dziś była punkcja, dwie komórki pobrane, nie za wiele :( i najgorszy tydzień oczekiwania na wyniki i tak każdy etap, stres i nerwy.
No to dobry wynik - z dwóch mogą być dwa bobasy :) Głowa do góry!!!

Ja też już w domu po punkcji, pobrali 6 komórek i wszystkie dojrzałe :) W pon ma zadzwonić embriolog co tam u jajeczek słychać, no i w pon też wizyta na której dostanę info kiedy transfer.
Staram się być dobrej myśli, bo nie może być inaczej jak tylko dobrze!
Miłego dnia!!!
 
reklama
No to dobry wynik - z dwóch mogą być dwa bobasy :) Głowa do góry!!!

Ja też już w domu po punkcji, pobrali 6 komórek i wszystkie dojrzałe :) W pon ma zadzwonić embriolog co tam u jajeczek słychać, no i w pon też wizyta na której dostanę info kiedy transfer.
Staram się być dobrej myśli, bo nie może być inaczej jak tylko dobrze!
Miłego dnia!!!
No to super, mi kazali czekać na konsultacje telefoniczną ktora ma być 1 kwietnia i sie dowiem pozytywnych wiadomosci no chyba ze beda zle to zadzwonia wczesniej wiec sie modle by nikt nie dzwonil wczesniej. Trzymam kciuki i odpoczywaj.
 
Do góry