reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Trzymamy kciuki za piękne widoki i odgłosy w czasie USG oraz za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już marzec - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Marzec
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


25.03 - aniasiwa - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

27.03 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27.03 - zanetaanna - kontrola przed crio
27.03 - Oska305 - betowanie 2
27.03 - ludek - wizyta przed in vitro
27.03 - Roksii89 - transfer
28.03 - M@gda - transfer
28.03 - Joko86 - kontrola w czasie stymulacji
28.03 - tusiaczzek1988 - criotransfer
29.03 - Emilianka6966 - kontrola przed crio
30.03 - dusia88 - betowanie
30.03 - aguś35 - betowanie
30.03 - Julita1234 - betowanie

03.04 - Emilianka6966 - transfer
03.04 - jaskolcia - wizyta u gina prowadzącego ciążę
04.04 - ambicja1987 - USG "połówkowe"
04.04 - karolina1984 - betowanie 1
05.04 - jaskolcia - badanie echa serca płodu
05.04 - adunnnia90 - wizyta kontrolna przed crio
12.04 - yplocka - USG genetyczne
18.04 - Kikuli - USG genetyczne
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry, kochane.
Szukam następczyni, która przejmie ode mnie kalendarz. Zadanie nie jest trudne, a wiele z bywalczyń orientuje się w terminach lepiej niż ja z kalendarzem.
Mam nadzieję, że któraś będzie chętna.
Ja będę aktualizować i wstawiać kalendarz jeszcze do końca miesiąca, a potem znikam.
Miłego dnia. Pozdrawiam!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beta 266,5 - 14dpt; 12dpt była 138,5... za mało co ? Wiem ze przyrost jest ale słabo to widze ... na dodatek progesteron spadł na 6.17... ;(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Beta dobra ale martwi mnie ten prog że utrzymuje się na niskim poziomie. Spróbowała bym zastrzykow prolutex to najlepszy prog na rynku w tej chwili sama to biorę.
Pozdrawiam i życzę powiedzenia
 
Dziś była punkcja, dwie komórki pobrane, nie za wiele :( i najgorszy tydzień oczekiwania na wyniki i tak każdy etap, stres i nerwy.
Głowa do góry.
Ja przy 3 stymulacji miałam 1 komórkę 1 zarodek .Wystarczy 1 dojrzała by był śliczny różowy bobas. Wiem jak jest ciężko jak szansę minimalizuja się na starcie..... Ale nie pozostaję nic jak czekać.
Cierpliwości po 24 h powinnaś wiedzieć czy są dojrzałe i czy się zaplodnily
 
Ja już po połówkowym - Mała tak się ułożyła, że znowu nie można było ocenić przegrody w serduszku (półtora tygodnia temu mój położnik też nie był w stanie). Zostałam skierowana do kardiologa na echo serca płodu - wizyta 5.04. Poza tym wszystko ok. Nasza Dziewczynka waży już 470 g:)
Kreatola, proszę o wpisanie na 3.04 na wizytę u gin, a 5.04 do kardiologa, dzięki.
Trzymajcie kciuki, żeby tym razem pokazała serduszko i żeby wszystko było z nim ok.
Trzymam:*
 
Dziewczyny mam pytanie. Czy któraś z was nie reagowała na estrofem?
Mi się wydaje, że znowu mam owulacje a nie powinnam jej mieć . Śluz taki owulacyjny i kluje mnie w jajnikach a jestem na estrofemie 3x1. Mam dopiero 6 dzien cyklu i normalnie cykle 28 dniowe ale w tym miesiącu mój okres trwał 3 dni zamiast 5. Wizytę mam we wtorek w 10 dniu cyklu. Mam nadzieję że nie będzie znowu za późno do crio. Normalnie szaleje mi ten organizm albo głowa :/
Znam przypadki co nimi dużych dawek estrofenu owulacjia się nie zachamowala wtedy podają estrofen + 5 orangutanow
 
Dziewczyny czy któraś z Was miała takie bóle w dole brzucha przy oddawaniu moczu? Wczoraj w nocy tak mnie bolał brzuch a raczej skurcze miałam gdy się ruszyłam i siusialam. A dziś jest już ok
 
dzis zaczal sie 5 tydzien ciazy i znowu mam plamienia brazowe. Boze boje sie strasznie.biore duphaston i luteine.nie wiem co sie dzieje.jakis czas nie bylo tych plamien.juz sie cieszylam ze wszystko w porzadku a tu znowu...:hmm:
 
reklama
No nie do końca. Jeśli podchodzi się do transferu na naturalnym cyklu to można by uznać twoja teorie za prawdziwą. Wszystko komplikuje się przy crio na sztucznym i choćby odrobinę odbiegajacych wynikach np przeciwciał. I gwarantuje Ci, że "zwykły lekarz" nie będzie wiedział jak ustawić dawkowanie leków. Wszystko wtedy jest na zasadzie eksperymentów.

[emoji127] 28.10.2017
Moim skromnym zdaniem jeżeli ktoś ma nie tylko problemy ginekologiczne A w badaniach wyszedł mu problem immunologiczny lub endokrynoligiczny to potrzebuje ginekolog+ lekarza który zajmuje się jego dodatkowym problemom .
Tak jak ciążę blizniacza może prowadzić każdy lekarz ale są specjaliści od 2 szt.
Więc zależy jaki kto ma problem.....
1 lekarz nie może być od wszystkiego.
Ja uważam że ginekolog nie musi być z kliniki musi to być dobry ginekolog + ewentualnie lekarze innej specjalizacji jeśli ktoś ma jeszcze inne problemy.
Gorzej jak dostał heparyne encorton acard na oko bez badań....
 
Do góry