reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja już po wizycie transfer wyznaczono na poniedziałek o godzinie 14. wszystko ładnie na usg, zrobiłam jeszcze badania na estradiol i progesteron mam wysłać wyniki dzisiaj doktor i potwierdzi mi po wynikach, czy transfer się odbędzie.
Super Roksii. Strasznie się cieszę po tym wszystkim co Twoja @ szalała w tym miesiącu!
Powodzenia z transferem, jeszcze tylko kilka dni. Tylko się nie stresuj!
 
Super Roksii. Strasznie się cieszę po tym wszystkim co Twoja @ szalała w tym miesiącu!
Powodzenia z transferem, jeszcze tylko kilka dni. Tylko się nie stresuj!
Staram się nie stresować właśnie mąż wrócił do domu z ogromnym ananasem zjadłam jeden plasterek i będę tak Jadła do środy od dzisiaj mam urlop, więc teraz jestem już tak jak by w raju do szczęścia brakuje mi tylko moich 2 fasolek ale już bliżej niż dalej :-)
 
No nie do końca. Jeśli podchodzi się do transferu na naturalnym cyklu to można by uznać twoja teorie za prawdziwą. Wszystko komplikuje się przy crio na sztucznym i choćby odrobinę odbiegajacych wynikach np przeciwciał. I gwarantuje Ci, że "zwykły lekarz" nie będzie wiedział jak ustawić dawkowanie leków. Wszystko wtedy jest na zasadzie eksperymentów.

[emoji127] 28.10.2017
Na pewno masz rację.
Wypowiadam się tylko w oparciu o własne doświadczenia, a nigdy nie byłam w ciąży po sztucznym cyklu ani po crio. Dlatego zawsze podkreślam, że to tylko moje zdanie.
Pozdrawiam

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny! Jestem po pierwszym wstrzyknieciu Puregonu. Jakiś sobie poradziłam ale nie wiem czy dobrze to zrobiłam bo teraz boli mnie to miejsce. To normalne???

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Przy pirogenie mnie nie bolalo ale teraz strzykam sie zastrzykami przeciwzakrzepowymi i mam 2 bolace siniki. Ale spokojnie, dla dzieci wszystko.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Czy któraś z was nie reagowała na estrofem?
Mi się wydaje, że znowu mam owulacje a nie powinnam jej mieć . Śluz taki owulacyjny i kluje mnie w jajnikach a jestem na estrofemie 3x1. Mam dopiero 6 dzien cyklu i normalnie cykle 28 dniowe ale w tym miesiącu mój okres trwał 3 dni zamiast 5. Wizytę mam we wtorek w 10 dniu cyklu. Mam nadzieję że nie będzie znowu za późno do crio. Normalnie szaleje mi ten organizm albo głowa :/
Mnie sie wydawalo ze mam owulacje i nawet lekarzowi powiedzialam jak siedzialam na fotelu, ale on poobracal glowica do usg i pokazal mi ze jajniki nie pracuja i ze to co czyje to hormony ale nie z owu.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry