reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A ja czekam i czekam... Oby po punkcji okres się nie spóźnił bo już bym chciała zacząć nowy cykl... Czuję się nad wyraz dobrze, organizm trochę odpoczął, dieta fajna i zróżnicowana, spadło 1,5 kg po tygodniu, mąż dręczy mnie że niepotrzebne to, ale kolorowe obiady mu bardzo smakują, jak wrócę do wagi sprzed stymulacji będzie ok;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Okazało się, że na punkcję będę miała kierowcę, ale na transfer już nie. Myślicie, ze mogę sama pojechać?? Do kliniki w jedną stronę mam prawie 70 km.
Ja na transfer jezdzilam sama bo akurat M mial sluzbe. Po transferze polezalam godz i wsiadlam za kolko i wrocilam do domu 100 km
 
No właśnie dziewczyny a jak to jest - jak sie czulyscie po punkcji? Nie raz czytałam, ze dziewczyny sa obolałe a przecież często po paru dobach jest transfer. Tak sie zastanawiam na przyszłość w kontekście pracy.
 
Spokojnie,masz naprawdę mocna betę. Nie krwawisz już? Ja w ok 9tc w dniu,kiedy miałam dostać okres miałam bardzo delikatne plamienie. Lekarz mówił,że to się może zdarzyć.
Ja miałam pierwsza betę 140,więc mniejsza of Ciebie :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej to w sumie nie jest krwawienie jak w okresie mialam tylko takie male brazowe plamienie, tyle co na papierze zostaje troche ale przyznam ze sie wystraszylam, bo dzisiaj jest 2 dzien po okresie, ale mysle ze beta nie klamie i nic sie nie wydarzy jutro ppdczas drugiego badania. Czytalam wlasnie ze w dniu okresu moze pojawic sie plamienie takie wiec mam nadzieje ze to nic groznego:(
 
reklama
Do góry