reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurde zaraz mnie coś trafi @ dalej brak boli mnie wszystko, a tu nic jestem pewna na 100%,że dostanę we wtorek że się spóźni 5 dni yyyy. Jeszcze dzisiaj muszę szukać weterynarza bo mój piesek chory, jak się sypie to wszystko
Zawsze tak jest...glowa do gory:) trzymaj sie!! Ja wczoraj sie dowiedzialam ze moj kochany maz bedzie musial wyjechac na 3 tyg za granice i go nie bedzie przezz cale swiwta wielkanocne takze tez sie bardzoo ucieszylam, jak jedna nowina przyszla dobra bo sie wkoncu nam udalo to kolejna jeszcze lepsza przyszla, no ale takie zycie nasze, zawsze pos gorke:(
 
reklama
u mnie tez troszke rozowo na aplikatorze od globulek:baffled:...martwie sie caly czas...dobrze ze to juz jutro...
Czemu caly czas sie musimy martwic:( rok stresy zebu sie udalo, jak sie udalo to znowu stres zeby szczesliwie sie to zakonczylo, mozna w depresje jyz popasc z tym wszystkim, zamiast sie cieszyc to kolejne zmartwienia:(
 
Ja chodze do Jaroslawa Kaczynskiego :D

Bylam raz u Rokickiego jak mojego lekarza nie bylo - polubilam go. Na pewno jest bardziej otwarty i wiecej sam z siebie tlumaczy. Ale nie narzekam, bo jak zapytam to zawsze doktor odpowie. A jak zapytalam co bwdzie jak sie pierwsze ivf nie uda, powiedzial ze mam myslec pozytywnie, ze sie uda. Inne opcje omowimy jak bedzie koniecznosc.
My nie podchodzilismy do iui ze wzgledu na slabe nasienie.
Zycze ci, zeby mimo wszystko iui sie udalo.
Co do kosztow to przypominam sobie ze teraz Warszawa refunduje do 5000 kosztow ivf - jesli mieszkasz w Wawie to musisz sie dowiedziec.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mieszkam w Wawie więc na pewno popytam koordynatorkę i doktora o refundację, podratowałoby to domowy budżet ale nie nastawiam się za bardzo optymistycznie bo pewnie jest kilka warunków, które trzeba spełnić by się załapać. Może 3 inseminacja będzie skuteczna...od wczoraj mam @ więc ciężko mi jeszcze wykrzesać energię.
 
Cześć Dziewczyny[emoji173]
Dziękuje Wam, za wszystkie dobre słowa w moim kierunku .
W piątek miałam wizytę u prowadzącej dr. Cieżko coś teraz stwierdzić, bo ile można mówić o pechu .
Podjęłyśmy decyzje , ze od pierwszego dnia miesiączki bede brała estradiol czyli od dzis przez 3 dni po jednej tabletce pózniej po 3tabletki dziennie i jakos po kilku dniach po 4, pózniej mam dołączyć progesteron . Na takim cyklu udało mi sie raz zajść w ciąże wiec zobaczymy może to jakiś sposób na mnie , bo ostatnie trzy transfery były na cyklach naturalnych wspomagane tylko progesteronem .
Od dzis wracam do walki o nasze małe szczęście , mam nadzieje, ze sił mi starczy .

Gratuluje z całego serca wszystkim którym sie udało i proszę o trzymanie za mnie ciążowych kciuków .

Miłej niedzieli


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny[emoji173]
Dziękuje Wam, za wszystkie dobre słowa w moim kierunku .
W piątek miałam wizytę u prowadzącej dr. Cieżko coś teraz stwierdzić, bo ile można mówić o pechu .
Podjęłyśmy decyzje , ze od pierwszego dnia miesiączki bede brała estradiol czyli od dzis przez 3 dni po jednej tabletce pózniej po 3tabletki dziennie i jakos po kilku dniach po 4, pózniej mam dołączyć progesteron . Na takim cyklu udało mi sie raz zajść w ciąże wiec zobaczymy może to jakiś sposób na mnie , bo ostatnie trzy transfery były na cyklach naturalnych wspomagane tylko progesteronem .
Od dzis wracam do walki o nasze małe szczęście , mam nadzieje, ze sił mi starczy .

Gratuluje z całego serca wszystkim którym sie udało i proszę o trzymanie za mnie ciążowych kciuków .

Miłej niedzieli


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
zanetko jak sie ciesze ze wrocilasdo gry...brawo...bardzo ci kibicuje i wierze ze sie uda...sciskam
 
reklama
Do góry