reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Trzymamy kciuki za wysoką betę, udane transfery, piękne widoki w czasie USG i za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już marzec - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Marzec
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


11.03 - Ava81 - betowanie
11.03 - AniaCh83 - transfer
11.03 - addunia90 - transfer
11.03 - Kikuli - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

12.03 - julita1234 - punkcja
13.03 - jaskolcia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
13.03 - Ilona88 - USG pęcherzykowe
13.03 - Tulipanka1988 - betowanie 2
13.03 - dusia88 - punkcja
13.03 - oska305 - punkcja
14.03 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
15.03 - M@gda - wizyta przed crio
15.03 - Karolina1984 - kontrola przed transferem
15.03 - oska305 - transfer
16.03 - Peugeotka36 - USG
16.03 - Oska305 - punkcja
16.03 - yplocka - wizyta w klinice
20.03 - Joko86 - wizyta przed in vitro
20.03 - sylwetka86 - betowanie
22.03 - żanka1410 - kontrola w czasie stymulacji
27.03 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę

04.04 - ambicja1987 - USG "połówkowe"
12.04 - yplocka - USG genetyczne
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Coś się trochę poplątało. Ja 13 marca mam punkcję i 15 transfer. 16 marca leżę i przytulam kropka [emoji8]
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Czytam Was już od dawna, ale dopiero odważyłam się odezwać ;) Moja historia jest krótka, problem po stronie męża, w październiku 2016 rozpoczęcie procedury, 3 razy transfer odroczony i wreszcie 24 lutego nadszedł ten dzień :)
Jestem po 3 weryfikacjach bety, kropek waleczny się zakopał, ale tu zaczyna się mój strach i niepewność. Obawiam się, że przyrosty bety są za wolne, a wartości niskie :( transferowana była blastka:
8dpt - 47
10dpt - 87
13dpt - 180
Jestem pewna, że wkrótce całkiem zeświruję z tego stresu ;)
U mnie była jeszcze nizsza i ciąża była, co prawda źle sie skończyła, ale miałam o ponad polowe mniejsze poziomy w tych dniach. Bedzie dobrze ! Trzymam kciuki :)

Hej. No ja też tak miałam właśnie. Śluzu miałam mniej niż w normalnym cyklu ale był i wydawało mi się że mam owulacje po czym lekarz to potwierdził i powiedział że nie zareagowałam na estrofem tak jak powinnam. Miałam go brać 3 x 1.
Teraz umówił mnie na kolejny cykl na 8-9 dzień i zobaczymy. Mam brać luteine i ten estrofem dalej aż do końca czego cyklu a potem sam estrofem.
Ja mam daleko niestety z UK do Łodzi :)
o to latasz podobnie jak ja... troche to uciążliwe i na dodatek nie mam swojego ginekologa na miejscu :/

@tulipanka1988, @aniasiwa - ogromne gratulacje ! Nie moge sie doczekać poniedziałkowych pomiarów!!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny doradzcie:( wczoraj odebralam bete bylo 160 a dzisiaj wieczorem odrobine krwi mialam podczas oddawania moczu czy to jest normalne?? boze tylko nie okres bo sie zalamie, noi dziecku zeby nie zaszkodzilo :(
Krew żywa, jasno czerwona czy brunatna? Ogólnie mogą się zdarzyć takie rzeczy szczególnie jeśli punkcje miałaś w tym samym cyklu. Obserwuj i w razie czego dzwon do kliniki

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Okazało się, że na punkcję będę miała kierowcę, ale na transfer już nie. Myślicie, ze mogę sama pojechać?? Do kliniki w jedną stronę mam prawie 70 km.
 
Okazało się, że na punkcję będę miała kierowcę, ale na transfer już nie. Myślicie, ze mogę sama pojechać?? Do kliniki w jedną stronę mam prawie 70 km.
To zależy jakie leki dostaniesz bo jeśli coś na uspokojenie jak np relanium to nie możesz prowadzić. Zresztą po transferze nie powinnaś się spinac. Ja bym nie ryzykowała. Może aż nadto panikowalam ale my mając 200 km do kliniki zostaliśmy w Gdańsku na 3 dni czyli do pierwszej weryfikacji.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry