reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja sie lecze. Koszty z faktury:
Punkcja 1250
Znieczulenie do punkcji 400
Embrionologia 3400
ICSI 1300
Powyzsze platne przy punkcji.

Dalej:
Witryfikacja (cokolwiek to znaczy) zarodkow 500
Witryfikacja oocytow 700
Przechowywanie zamrozonych oocytow (1 rok) 400
Przechowywanie zarodkow 400
Platne kiedy wiadomo co sie udalo i czy trzeba mrozic.

Transfer 1150 ( to jescze przede mna).

Dodatkowe propozycje:
Embryo Vision 700 (osobiscie nie wiem po co)
Embryo Glue 250 -'klej do zarodkow
AZH 550 (nie pamietam co to, ktos wie?)

No i wizyty, leki...

Tyle pamietam/znalazlam w fakturach.

U kogo sie leczysz?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Embryo Vision to nagrywanie na płytę jak się rozwijają zarodki, taki monitoring. Później dostajesz ta płytę i możesz sobie oglądać :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej to w sumie nie jest krwawienie jak w okresie mialam tylko takie male brazowe plamienie, tyle co na papierze zostaje troche ale przyznam ze sie wystraszylam, bo dzisiaj jest 2 dzien po okresie, ale mysle ze beta nie klamie i nic sie nie wydarzy jutro ppdczas drugiego badania. Czytalam wlasnie ze w dniu okresu moze pojawic sie plamienie takie wiec mam nadzieje ze to nic groznego:(
A dziś już spokój?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde zaraz mnie coś trafi @ dalej brak boli mnie wszystko, a tu nic jestem pewna na 100%,że dostanę we wtorek że się spóźni 5 dni yyyy. Jeszcze dzisiaj muszę szukać weterynarza bo mój piesek chory, jak się sypie to wszystko
 
Dzięki za odpowiedź, teraz łatwiej przewidzieć rzeczywisty koszt procedury.
Chodzę do dr Rokickiego. Jeszcze startuje z 3 iui ale powoli nastawiam się na kolejny etap. Do którego z lekarzy chodzisz?
Ja chodze do Jaroslawa Kaczynskiego :D

Bylam raz u Rokickiego jak mojego lekarza nie bylo - polubilam go. Na pewno jest bardziej otwarty i wiecej sam z siebie tlumaczy. Ale nie narzekam, bo jak zapytam to zawsze doktor odpowie. A jak zapytalam co bwdzie jak sie pierwsze ivf nie uda, powiedzial ze mam myslec pozytywnie, ze sie uda. Inne opcje omowimy jak bedzie koniecznosc.

My nie podchodzilismy do iui ze wzgledu na slabe nasienie.

Zycze ci, zeby mimo wszystko iui sie udalo.

Co do kosztow to przypominam sobie ze teraz Warszawa refunduje do 5000 kosztow ivf - jesli mieszkasz w Wawie to musisz sie dowiedziec.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej to w sumie nie jest krwawienie jak w okresie mialam tylko takie male brazowe plamienie, tyle co na papierze zostaje troche ale przyznam ze sie wystraszylam, bo dzisiaj jest 2 dzien po okresie, ale mysle ze beta nie klamie i nic sie nie wydarzy jutro ppdczas drugiego badania. Czytalam wlasnie ze w dniu okresu moze pojawic sie plamienie takie wiec mam nadzieje ze to nic groznego:(
u mnie tez troszke rozowo na aplikatorze od globulek:baffled:...martwie sie caly czas...dobrze ze to juz jutro...
 
Do góry