reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Poczytaj jeszcze o saszetkach inofem.
Femibion 1x dziennie biorę i nic poza tym.
A i witaminę D3 dodatkowo.
Femibion kupuj na Allegro, w aptekach internetowych. Kosztuje do 35 zł. Ja kiedys kupiłam za 22 zl.
A w aptekach stacjonarnych nawet do 50 zł.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki za info. No właśnie następnym razem mam zamiar zamówić je przez aptekę internetowa. No chyba, ze z przesyłka wyjdzie podobnie ;)
 
dziewczyny doradzcie:( wczoraj odebralam bete bylo 160 a dzisiaj wieczorem odrobine krwi mialam podczas oddawania moczu czy to jest normalne?? boze tylko nie okres bo sie zalamie, noi dziecku zeby nie zaszkodzilo :(
Spokojnie,masz naprawdę mocna betę. Nie krwawisz już? Ja w ok 9tc w dniu,kiedy miałam dostać okres miałam bardzo delikatne plamienie. Lekarz mówił,że to się może zdarzyć.
Ja miałam pierwsza betę 140,więc mniejsza of Ciebie :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny! Jestem po 2 nieudanej IUI, zapewne czeka mnie trzecia, a potem in vitro...przygotowuje się na to psychicznie i merytorycznie ;)
Czy może któraś z Was leczy się w Invimedzie w Warszawie i orientuje się jaki jest rzeczywisty koszt całej procedury?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Hej,ja pierwsze podejście miałam w Invimed w Warszawie -nieudane.
Potem przeniosłam się do Novum na 2 podejście i dziś 23tc.
Ja osobiście dużo bardziej polecam Novum. Nie było jakiś wielkich różnic w cenach za procedurę,za to w mojej opinii dużo lepsze podejście do pacjenta.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spokojnie,masz naprawdę mocna betę. Nie krwawisz już? Ja w ok 9tc w dniu,kiedy miałam dostać okres miałam bardzo delikatne plamienie. Lekarz mówił,że to się może zdarzyć.
Ja miałam pierwsza betę 140,więc mniejsza of Ciebie :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOto
nie jest bardzo duże krwawienie, może z tych nerwów źle sformułowałam, tylko na papierze zobaczyłam ślady krwi i się wystraszyłam , wcześniej zabolało mnie na dole w brzuchu, poszłam do toalety noi się załamałam:( mam nadzieję że to nic poważnego chyba że to plamienie implantacyjne, ale całe życie pod górkę:( tak bardzo się ciesze z tej ciąży, nie chciałabym żeby coś się stało,a w poniedziałek dopiero drugą betę mam powtórzyć :(:(
 
Cześć dziewczyny! Jestem po 2 nieudanej IUI, zapewne czeka mnie trzecia, a potem in vitro...przygotowuje się na to psychicznie i merytorycznie ;)
Czy może któraś z Was leczy się w Invimedzie w Warszawie i orientuje się jaki jest rzeczywisty koszt całej procedury?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Ja sie lecze. Koszty z faktury:
Punkcja 1250
Znieczulenie do punkcji 400
Embrionologia 3400
ICSI 1300
Powyzsze platne przy punkcji.

Dalej:
Witryfikacja (cokolwiek to znaczy) zarodkow 500
Witryfikacja oocytow 700
Przechowywanie zamrozonych oocytow (1 rok) 400
Przechowywanie zarodkow 400
Platne kiedy wiadomo co sie udalo i czy trzeba mrozic.

Transfer 1150 ( to jescze przede mna).

Dodatkowe propozycje:
Embryo Vision 700 (osobiscie nie wiem po co)
Embryo Glue 250 -'klej do zarodkow
AZH 550 (nie pamietam co to, ktos wie?)

No i wizyty, leki...

Tyle pamietam/znalazlam w fakturach.

U kogo sie leczysz?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry