reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny :) Czytam Was już od dawna, ale dopiero odważyłam się odezwać ;) Moja historia jest krótka, problem po stronie męża, w październiku 2016 rozpoczęcie procedury, 3 razy transfer odroczony i wreszcie 24 lutego nadszedł ten dzień :)
Jestem po 3 weryfikacjach bety, kropek waleczny się zakopał, ale tu zaczyna się mój strach i niepewność. Obawiam się, że przyrosty bety są za wolne, a wartości niskie :( transferowana była blastka:
8dpt - 47
10dpt - 87
13dpt - 180
Jestem pewna, że wkrótce całkiem zeświruję z tego stresu ;)
No to trzymamy kciuki [emoji3] przyrosty mogłyby być ciut większe ale nie każda ciąża jest książkowa. Bierzesz jakieś leki? Progesteron? Podchodzilas na sztucznym czy naturalnym cyklu?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie martw się. Ja tu jestem wprawdzie w zdecydowanej mniejszości, ale nie wzięłam ani jednej no-spy i mam za sobą wspaniałą, bezproblemową ciąże, a teraz jestem prawie w 25 tc.
Także głowa do góry - a (jak zawsze powtarzam) do różnych bólów to się przyzwyczajaj, bo w ciąży ciągle coś boli.
Pozdrawiam serdecznie!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
dzisiaj to mnie czesto boli brzuch nie wiem, albo sobie wmawiam juz albi cos sie swieci
 
Do góry