reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
sluchajcie a czy jak sie bierze clecsane na rozrzedzenie krwi to czy beta nie wyjdzie mniejsza?bo jak rozciencze kawe woda to cukru bedzie mniej... jak myslicie?
 
sluchajcie a czy jak sie bierze clecsane na rozrzedzenie krwi to czy beta nie wyjdzie mniejsza?bo jak rozciencze kawe woda to cukru bedzie mniej... jak myslicie?

Raczej nie, heparyna dziala chyba tak ze jakies komorki nie przyczepiaja sie do scian naczyn co utrudnia powstawanie skrzepów [emoji848]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To mnie zmartwilyscie bo tego lekarz mi nie powiedzial, znaczy mowil ze moge brac apap po transferze, ale nie mowil zeby codziennie go brac, a bole male odczuwam ale za chwile przechodzi, nie mowil nic ze skurcze takie sa niebezpieczne, Boze czy mu mysimycaly czas sie tak martwic, cale zycie pod gorke, jeszcze dzisiaj tak mi sie czas dluzy ze masakra, 2 h do wyniku, tak bardzo sie ciesze, ale jednoczesnie i boje :( niech to wszystko pozytywnie sie wkoncu skonczy, bo naprawde zamiast sie cieszyc z planowania ciazy popadamy w depresje,
Nie martw się. Ja tu jestem wprawdzie w zdecydowanej mniejszości, ale nie wzięłam ani jednej no-spy i mam za sobą wspaniałą, bezproblemową ciąże, a teraz jestem prawie w 25 tc.
Także głowa do góry - a (jak zawsze powtarzam) do różnych bólów to się przyzwyczajaj, bo w ciąży ciągle coś boli.
Pozdrawiam serdecznie!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry