reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wlasnie dzisiaj pełne 11 skończyłam. Brzuch boli mnie prawie codziennie rano tak lekko i ciągnie do pachwin. Nasila się jak się zdenerwuje. Ale akurat jak miałam krwawienie nic nie bolało. Na szczęście :) u Ciebie tez będzie dobrze. Ufaj lekarzowi bo on wie lepiej niż my wszystkie. Ja sie strasznie denerwuje i martwie i dlatego od razu biegne do lekarza. Trzymam kciuki za Twoja fasolke :)

Nie jestes jedna ktora tak Robi ,w ciagu msca bylam trzy razy w szpitalu z tym ze dwa razy hospitalizowana na dluzej niz jedna noc ..;(, poprzez plamienia .
Normalne ze masz stres i lecisz w podskokach do lekarza ,Ja gdyby maz mogl to by jechal za kazdym razem 200 na godzine do lekarza;)
Wszustko ok bylo do 30 tyg zero ani jednej plamki za to teraz daje w kosc codzien ,lekkie plamki ,przyczyna lozysko przednie i nic nie zrobie ;(odliczam 5 tygodni !

U ciebie tez bedzue ok zobaczysz;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny, dzisiaj 10, krew oddana, teraz z niecierpliwoscia czekac do 15 boje sie bardzo bo zaczynam miec watpliwosci, bo niby dlaczego mi mialoby sie udac za 1 razem zastanawia mnie tez to , bo codziennie rano wstaje z napecznialym brzuchem, malo co jem, a czuje rano jakbym przytyla z 5 kg i te piersi tak mnie bola ze masakra w nocy musze spac na boku, na brzuchu nie ma opcji, nie wiem czy to normalnr w 10dpt , moze to dalej reakcja po lekach... no nic teraz trzeba czekac najgorsze 8 godzin
 
A mam pytanie ta nospe bierzecie ho boli was tak bardzo brzuch ? Mnie co prawda trochę pobolewa tak ciągnie w dole ale nie myślałam żeby brać tabletki
ja tylko bralam w 1 dzien po transferze, tez mnie codziennie troche pobolewal brzzuch, ale to byl bol do wytrzymania, nie bylo sensu faszerowac sie jeszcze tabletkami przeciwbolowymi, jakbtm malo brala przez ten caly miesiac :)
 
Tak.pierwszy.nie mam dzieci.od kilku lat walczymy.dluga to byla droga .teraz mam komoreczki adoptowane bo moje byly za slabe i nie udawalo sie.postanowilismy sprobowac z dawczynia bo to chyba jedyna szansa.7 marca mialam transfer dwoch ladnych zarodkow 8bl i bardzo sie cieszylam ,ale te wczorajsze bardzo silne skurcze wystraszyly mnie strasznie.czulam sie okropnie.

Jestesmy prawie w tym samym wieku i to tez moja pierwsza ciaza ,nasz wiek sprawia ze JuZ dawno temu jestesmy gotowe byc mamami ,,,, trzymM kciyki bardzi mocno !!!
Tez mialam Bol jajnikow pare dni Po transferze ... silniejszy niz normalny okres i trwalo Tylko jeden dzuen ,


Roksi jestesmy tu aby wspierac skarbie! Swoja droga mysmy mieli psychologa z kliniki dwa razy w tyg i pomagaly te wizyty bo mowila co by bylo gdyby to a tamto ,wychodzilam spokojniejsza

Samych pozytywnych wynikow dziewczyny dzis zycze!!!!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Czytam Was już od dawna, ale dopiero odważyłam się odezwać ;) Moja historia jest krótka, problem po stronie męża, w październiku 2016 rozpoczęcie procedury, 3 razy transfer odroczony i wreszcie 24 lutego nadszedł ten dzień :)
Jestem po 3 weryfikacjach bety, kropek waleczny się zakopał, ale tu zaczyna się mój strach i niepewność. Obawiam się, że przyrosty bety są za wolne, a wartości niskie :( transferowana była blastka:
8dpt - 47
10dpt - 87
13dpt - 180
Jestem pewna, że wkrótce całkiem zeświruję z tego stresu ;)
 
Do góry