reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Natural killers, tsh, anty tpo, anty tg, ft3, ft4, cytokiny i ana1, ana2, ana3. Te wyniki musisz mieć zrobione przy wczesnych poronieniach. Bez tego możesz mieć i 100 transferów i żaden może się nie powieść. Tak było u mnie. Po tych wynikach dostałam heparyne drobnoczasteczkowa w postaci clexane 60 i steryd żeby mój organizm nie zwalczal ciąży. Na wyniki będziesz czekała nawet około 14 dni roboczych, to 3 tygodnie. Może będzie potrzebna konsultacja immunologa, hematologa i dobrego reumatologa. Pomyśl o przesunięciu transferu. Gdybyś chciała namiary na tych lekarzy godnych polecenia to daj znać na priv. Z własnego doświadczenia wiem, że to chlernie ważne.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję Ci bardzo [emoji8] niestety jestem daleko muszę radzić sobie tutaj.

38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja
 
reklama
Trzymamy kciuki za udane wizyty, wysoką betę, udany transfer i za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już marzec - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Marzec
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


10.03 - Oska305 - kontrola w czasie stymulacji
10.03 - aniasiwa - betowanie 1
10.03 - Nataliaa93 - transfer
10.03 - dusia88 - kontrola w trakcie symulacji

11.03 - Ava81 - betowanie
11.03 - AniaCh83 - transfer
11.03 - addunia90 - transfer
11.03 - Kikuli - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
12.03 - julita1234 - punkcja
13.03 - jaskolcia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
13.03 - Ilona88 - USG pęcherzykowe
14.03 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
15.03 - M@gda - wizyta przed crio
15.03 - Karolina1984 - kontrola przed transferem
16.03 - Peugeotka36 - USG
16.03 - Oska305 - punkcja
16.03 - yplocka - wizyta w klinice
20.03 - Joko86 - wizyta przed in vitro
20.03 - sylwetka86 - betowanie
22.03 - żanka1410 - kontrola w czasie stymulacji
27.03 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę

04.04 - ambicja1987 - USG "połówkowe"
12.04 - yplocka - USG genetyczne
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Masakra z tymi wszystkim ten stres chyba się dla nas nigdy nie skończy. Musimy być silne.
Ja właśnie znowu dostałam silnej nerwicy już kiedyś tak miałam i chyba czuję,że może nie być transferu
Całe ciało się trzęsie, ledwo oddycham mam wrażenie jak by ktoś mi siedział na klatce piersiowej. To przez pracę i też za dużo myślę, mąż mówi, że idę jutro po 4l bo się wykończe i skocze po leki bo kiedyś brałam silne leki ale jak mi teraz je przepisza na 100 %nie ma transferu. Mam nadzieję, że szybko mi to minie cały czas czuję silny lęk jak by się coś miało stać strasznego idzie zwariować. Muszę tu napisać swoje smutki bo ile mogę mówić to tylko do męża :-( brakuje mi takiej przyjaciółki w realu ale u mnie wszyscy dziwnie mówią o invitro i nikt nie wie, dobrze, że mam was
Sama borykalam się z nerwicą także doskonale wiem o co chodzi, możesz sobie wmawiać spokój ale ona jest silniejsza, jakiś lekki uspakajacz nie zaszkodzi, powiedz lekarzowi o możliwym transferze, ja niejednokrotnie boję się że ta zmora wróci, tym bardziej że niektóre hormony potęgują ten stan, mi bardzo pomaga joga, nie wierzyłam w niż kompletnie ale koleżanka mnie zaraziła

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny muszę zapytać Was o radę. W końcu znalazłam prywatne laboratorium. Problem mam z wczesnym poronieniami, zachodzi w ciążę ale ok 6 tyg jest po wszystkim. Zrobiłam wczoraj USG tarczycy i jest lekko powiększona z jednej strony, jednak mieści się w normie. TSH w normie. Za ok 2 tyg mam mieć transfer na cyklu naturalnym bez wspomagaczy. ( progesteronu) i ja wiem jak to się skończy. W szpitalu nie chcą zrobić dodatkowych badań :-( a ja nie wiem na co zwrócić uwagę.

38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja
Zrob badania na zespol antyfosfolipidowy czyli antykoagulant toczniowy przeciwciala antykardiolipinowe, b2- glikoproteine
Przeciwciala ANA
Mutacje V-Leiden
Mutacje MTHFR
Bialko c, bialko s
Kariotypy u obojga
 
Skad wiesz ze to koniec??
Bole po transferze tez mialam raz Ale byly
To bedzue twoj pierwszy maluszek ?






Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak.pierwszy.nie mam dzieci.od kilku lat walczymy.dluga to byla droga .teraz mam komoreczki adoptowane bo moje byly za slabe i nie udawalo sie.postanowilismy sprobowac z dawczynia bo to chyba jedyna szansa.7 marca mialam transfer dwoch ladnych zarodkow 8bl i bardzo sie cieszylam ,ale te wczorajsze bardzo silne skurcze wystraszyly mnie strasznie.czulam sie okropnie.
 
reklama
Tak.pierwszy.nie mam dzieci.od kilku lat walczymy.dluga to byla droga .teraz mam komoreczki adoptowane bo moje byly za slabe i nie udawalo sie.postanowilismy sprobowac z dawczynia bo to chyba jedyna szansa.7 marca mialam transfer dwoch ladnych zarodkow 8bl i bardzo sie cieszylam ,ale te wczorajsze bardzo silne skurcze wystraszyly mnie strasznie.czulam sie okropnie.
Spokojnie. To dopiero druga doba po transferze, nie nastawiamy sie zle! Glowa do gory, bedzie dobrze!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry