reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A mam pytanie ta nospe bierzecie ho boli was tak bardzo brzuch ? Mnie co prawda trochę pobolewa tak ciągnie w dole ale nie myślałam żeby brać tabletki
Ja brałam profilaktycznie 3x1 od transferu do dnia bety.
Teraz bardzo,ale to bardzo sporadycznie.
Przed samym transferem też miałam podana nospe.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rada psychologa !!!to tez tak ribilam ,moj maz to gadal normalnie z kropkiem Po transferze [emoji102][emoji102][emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale masz rację Kochana :) Ja przy 1 podejściu miałam dziwne myśli,jakoś w ogóle bałam się że to się idą i co wtedy??!! Miałam w sobie dużo leków i obaw dziwnych. Potem zrobiliśmy 3.5 miesiąca przerwy podczas których zaczęłam chodzić na akupunkture. Zresztą do dziś chodzę :)
To było najlepsze co mogłam zrobić dla siebie :) mąż też mnie wręcz wydanial na te zabiegi jak widział jaki mają na mnie wpływ. Totalnie pogodnilam wszystkie źle myśli,nawet do mojej Pani dr mówiłam,że się uda i koniec :) smialysmy się razem,że z takim podejściem to nie ma opcji żeby się nie udało :)
A dziś 23 tc, nasza córcia najcudowniejsza kopie w brzuszku a ja za każdym razem mam uśmiech na twarzy jak banan :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dlatego by mialo Sie udac bo mi sie udalo i nie jestem pierwsza I ostatnia ktorej udalo Sue 1ivf ,bardzo w to wierzylam ,glowa duzo Robi,mysli pozytywne

Trzymam [emoji110]!!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
dzieki dziewczyna, to forum jest cudowne ale wiecie jak to jest, maz wychodzi do pracy to zaczynam miec czarne mysli , w koncu siedze calymi dniami sama w domu, a tylko wam moge sie zwierzyc i dzieki wam zaczynam wierzyc ze bedzie dobrze, to bylby najwspanialszy dzien dla nas dzisiaj jeszcze 5 godzin i wszystko bedzie jasne
 
Nie dziekuje jeszcze kochana, podziekuje po 15 ☺QUOTE="Peugeotka36, post: 14950916, member: 169290"]Dlatego by mialo Sie udac bo mi sie udalo i nie jestem pierwsza I ostatnia ktorej udalo Sue 1ivf ,bardzo w to wierzylam ,glowa duzo Robi,mysli pozytywne

Trzymam [emoji110]!!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
 
Ale masz rację Kochana :) Ja przy 1 podejściu miałam dziwne myśli,jakoś w ogóle bałam się że to się idą i co wtedy??!! Miałam w sobie dużo leków i obaw dziwnych. Potem zrobiliśmy 3.5 miesiąca przerwy podczas których zaczęłam chodzić na akupunkture. Zresztą do dziś chodzę :)
To było najlepsze co mogłam zrobić dla siebie :) mąż też mnie wręcz wydanial na te zabiegi jak widział jaki mają na mnie wpływ. Totalnie pogodnilam wszystkie źle myśli,nawet do mojej Pani dr mówiłam,że się uda i koniec :) smialysmy się razem,że z takim podejściem to nie ma opcji żeby się nie udało :)
A dziś 23 tc, nasza córcia najcudowniejsza kopie w brzuszku a ja za każdym razem mam uśmiech na twarzy jak banan :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Super!gratuluje !!!! Ja tez chodzilam.na masaze relaksujace wiec moze tym razem zaskoczy:-) :)
 
ja tez czekam na bete...niestety dwa testy sikane negatywne:(ale robilam wieczorami wiec sie ludze ze mogly nie wyjsc...tulipanko trzymam kciuki...oby nam sie udalo!
 
jestem chyba nienormalna właśnie zobaczyłam moją kolerzanke z podstawówki niedawno urodziła 3 dziecko a ja się poryczałam dobrze że mnie nie widziała:(
 
reklama
JA
ja tez czekam na bete...niestety dwa testy sikane negatywne:(ale robilam wieczorami wiec sie ludze ze mogly nie wyjsc...tulipanko trzymam kciuki...oby nam sie udalo!
ja jestem sama w szoku ze przez te 10 dni wytrwalam i nie zrobilam ani jednego sikanca, ttm sie nie ma co sugerowac, bo ile jest przypadkow, ze dziewczyny robily testy wyszly negatywne a beta jednak okazala sie pozytywna takze sie jeszcze nie poddawaj ☺
 
Do góry