reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Coś zaskoczyło ale zobaczymy co dalej..
Jestem ostrozna bo jednak mam przykre doświadczenia. Startowałam już tyle razy m.in w tym samym dniu co Ty i rybka. Podziwiam etapy na których jesteście i też chciałabym doczekać kiedyś tego czasu
 
reklama
Jeszcze raz zapytam, czy jest znaczenie o której wezmę zastrzyk w drugi dzień cyklu?

Ja miałam inny lek i lekarz kazał o 18. Bo u mnie punkcję robi się rano. Kazał trzymać porę dnia

Ale te zastrzyki to nic strasznego, sama zrobisz. Uszczypnij mocniej fałdkę na brzuchu w która będziesz wkuwać to nawet nie poczujesz igły.

.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
 
Coś zaskoczyło ale zobaczymy co dalej..
Jestem ostrozna bo jednak mam przykre doświadczenia. Startowałam już tyle razy m.in w tym samym dniu co Ty i rybka. Podziwiam etapy na których jesteście i też chciałabym doczekać kiedyś tego czasu
Trzymam ✊✊✊ i juz niedlugo bedziesz na takim etapie jak my bo to szybko leci
 
Coś zaskoczyło ale zobaczymy co dalej..
Jestem ostrozna bo jednak mam przykre doświadczenia. Startowałam już tyle razy m.in w tym samym dniu co Ty i rybka. Podziwiam etapy na których jesteście i też chciałabym doczekać kiedyś tego czasu
I Ty będziesz za chwileczkę :) trzymam mocno kciuki i moi chłopcy tez :) nic się nie denerwuj i powtarzaj sobie ze będzie dobrze ♡
 
reklama
To ja dla odmiany Wam opowiem jak tu jest w Wariatkowie [emoji38] Mówię wczoraj do pielęgniarki , że bardzo proszę o coś innego a nie morfine do punkcji bo boli mnie przy pobieraniu jak cholera. Na co pani zapisała mi gaz rozweselajacy [emoji23] Ręce opadły. Pytam jej więc o leki rozkurczowe na dzień po punkcji ( ciul wie co w tej Szwecji podaja) i słyszę.... ze mam wziąć paracetamol i iść do pracy to nie będę o bólu myśleć [emoji23]


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry