reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ale dałaś mi nadzieje Spróbuję może faktycznie zrobiłam badanie za szybko... od 6 dnia miałam bardzo delikatne plamienie kawa z mlekiem i do dziś jest...@ powinnam dostać dzisiaj ale nie mam żadnych bólów brzucha wiec nie czuje się na @
Ja miałam plamienie krwiste 8dpt i mocny ból a potem echo cisza i dlatego ja bym powtórzyła trzeba wierzyć w kropka :) jeśli jutro nie dostaniesz @ to ja bym powtórzyła i będzie wiadomo
 
reklama
Jednostka to ng/ml
Biorę prolutex, 3 duphaston i 3 estrofem.
Lekarz zobaczył wczoraj pęcherzyk ciążowy i kazał dołożyć lutinusa dopochwowo 2 tabl. Ale nie wiedział wtedy ze że ten wynik poleciał bo badanie robione wieczorem. Miał wiedzę o wyniku na poziomie 19.
Jak dołożył to powinno się podnieść nie martw się na zapas obserwuj jak nie plamisz i nie boli cie brzuch to narazie nie zamartwiaj się
 
Mam pytanie o której godzinie mam podać ta Elonve bo mam za 7 rano do pracy i nie chce jechać do mamy tak rano, żeby zrobiła mi zastrzyk! jutro wychodzę wcześniej z pracy bo mam spotkanie i jak zrobię go np. o 13 to nie będzie za późno?
 
Cześć dziewczyny mam pytanie o seks w pierwszym trymestrze. Do tej pory miałam mega stresa żeby się kochać ale jestem już w 12 tc i z dnia na dzień ochota coraz większa. Zapomniałam ostatnio zapytać o to lekarza. Dziewczyny w II i III trymestrze jak to było u Was? Noramalnie można się kochać bez żadnych obaw?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ci w tym nie pomoge bo ja od czerwca zero sexu.
 
Jednostka to ng/ml
Biorę prolutex, 3 duphaston i 3 estrofem.
Lekarz zobaczył wczoraj pęcherzyk ciążowy i kazał dołożyć lutinusa dopochwowo 2 tabl. Ale nie wiedział wtedy ze że ten wynik poleciał bo badanie robione wieczorem. Miał wiedzę o wyniku na poziomie 19.
12ng/ml = 38,16 nmol/l ja miałam na początku ciągle wynik 16-18ng/ml. Pamiętaj o tym ze poziom progesteronu bardzo się waha w ciągu dnia. Jak Ci trochę dorzucił progesteronu to dobrze ale ja i tak bym go monitorowala co parę dni. Następne badanie zrób o innej porze niż ostatnio.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bardzo Was proszę o info. W jakich widelkach powinien się znaleźć progresteron w 14 dniu po transtransferze. Mój niestety niski spadł z 19 do 12 a beta na razie rośnie - beta 1400 a progresteron 12. Czy to początek końca? Jak było u Was. Boję się
A jednak sie udalo gratulacje. A pamietasz z jakim nastawieniem jechalas i jak nie chcialas. O prg ci nic nie napisze bo ja po crio nie mialam ani razu badanego.
Jeszcze raz gratulacje
 
Do góry