reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, a jak ta próba się ni powiedzie to kolejnego kropka kiedy się przyjmuje? Dobrze jest czekać te 3 miesiące?


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
Jak crio to nie ma przeciwwskazan zeby juz w nastepnym cyklu...
Ja mialam w sierpniu - beta drgnela do 4.4 i we wrzesniu od razu kolejne i sie udalo;)
To przy stymulacji dobrze jest odczekac.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny

Ponieważ kończę przygodę z in vitro, chciałam Wam podziękować za wszystkie rady i słowa otuchy.
Za Waszą namową nie odstawiam jeszcze leków, zrobie przepisową bete 13dpt, ale juz wiem, ze nic z tego. Ja wiem Rybka, że u Ciebie wyszło to bardzo późno, ale to naprawdę są pojedyncze sytuacje, które są jak trafienie z totka ;), szczęściaro :). Gdyby cokolwiek zaskoczyło, myślę, ze 9dpt już coś by drgneło, choć niewiele, ale cokolwiek.
Muszę na razie odciąć się w ogóle od tematów dzieciowych i zająć córką.
Wszystkim Wam życzę powodzenia, kciuki trzymam szczególnie mocno za te z Was, które czekają na 1 dziecko. A co, pomęczcie się też trochę :p. Mamuśki już wiedzą co je czeka ;)

Gdyby jakimś cudem udało mi się naturalnie począć drugie dziecko, wpadnę, by ku pokrzepieniu zostawić miłą historię.

Dzięki za wszystko!!!!! Uściski dla Was <3
 
Witam, proszę was o radę, moja beta w 8dpt wynosiła 77,4, po 72h czyli 11dpt wynosiła 205,7 ( wzrost o 166% więc norma), 13dpt o godzinie 16:00 czyli po 54 godzinach wynosi tylko 348,7 ( wzrost tylko 60%). Czuje że coś jest nie tak.
Wiem, że niektórym z was tez mogła beta przyrastać wolniej, ale najczęściej są to przypadki przy becie powyżej 1000 a wtedy wolniejszy wzrost jest normalny. Nie wiem sama czy jest ok:/
 
Dziewczyny

Ponieważ kończę przygodę z in vitro, chciałam Wam podziękować za wszystkie rady i słowa otuchy.
Za Waszą namową nie odstawiam jeszcze leków, zrobie przepisową bete 13dpt, ale juz wiem, ze nic z tego. Ja wiem Rybka, że u Ciebie wyszło to bardzo późno, ale to naprawdę są pojedyncze sytuacje, które są jak trafienie z totka ;), szczęściaro :). Gdyby cokolwiek zaskoczyło, myślę, ze 9dpt już coś by drgneło, choć niewiele, ale cokolwiek.
Muszę na razie odciąć się w ogóle od tematów dzieciowych i zająć córką.
Wszystkim Wam życzę powodzenia, kciuki trzymam szczególnie mocno za te z Was, które czekają na 1 dziecko. A co, pomęczcie się też trochę :p. Mamuśki już wiedzą co je czeka ;)

Gdyby jakimś cudem udało mi się naturalnie począć drugie dziecko, wpadnę, by ku pokrzepieniu zostawić miłą historię.

Dzięki za wszystko!!!!! Uściski dla Was <3
Kochana odpocznij i wróć będę dalej trzymać kciuki za Ciebie :) może uda się naturalnie :) i odzywaj się czasem co tam u Ciebie ♡
 
Witam, proszę was o radę, moja beta w 8dpt wynosiła 77,4, po 72h czyli 11dpt wynosiła 205,7 ( wzrost o 166% więc norma), 13dpt o godzinie 16:00 czyli po 54 godzinach wynosi tylko 348,7 ( wzrost tylko 60%). Czuje że coś jest nie tak.
Wiem, że niektórym z was tez mogła beta przyrastać wolniej, ale najczęściej są to przypadki przy becie powyżej 1000 a wtedy wolniejszy wzrost jest normalny. Nie wiem sama czy jest ok:/
Mi się wydaje ze ok zrób jeszcze jedna dla pewności :) a co lekarz na to ?
 
Dziewczyny, a jak ta próba się ni powiedzie to kolejnego kropka kiedy się przyjmuje? Dobrze jest czekać te 3 miesiące?


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
Jak masz mrozaki to mozesz po nie wrocic juz w kolejnym cyklu 3 miesieczna przerwa jest zalecana przy rozloczynaniu calej stymulacji
Ale o czym ty mowisz oczywiscie ze sie uda a twoje kropki poczekaja 2 lata zeby byc rodzenstwem :)
 
reklama
Asiex powodzenia na badaniach samych najlepszych wiadomosci. I moze poznasz plec dziecka bo ja na prenatalnych uslyszalam ze bedze synus
 
Do góry