reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Napewno nie wypadły nie ma takiej opcji a co do leków ja bym nie odstawiala powtórzyła betę i wtedy z mojego podejscia powiem tylko ze ja miałam 5 dniowa blastke która się podzieliła i zagniezdzenie nastąpiło dopiero 8dpt i gdybym zrobiła 9 lub 10 dpt to pewnie nic by nie wyszło odstawilabym leki i nie wiadomo co by teraz było a tak betę zrobiłam 13dpt wyszła pozytywna i teraz 29 tc :)
Ale dałaś mi nadzieje Spróbuję może faktycznie zrobiłam badanie za szybko... od 6 dnia miałam bardzo delikatne plamienie kawa z mlekiem i do dziś jest...@ powinnam dostać dzisiaj ale nie mam żadnych bólów brzucha wiec nie czuje się na @
 
reklama
Bardzo Was proszę o info. W jakich widelkach powinien się znaleźć progresteron w 14 dniu po transtransferze. Mój niestety niski spadł z 19 do 12 a beta na razie rośnie - beta 1400 a progresteron 12. Czy to początek końca? Jak było u Was. Boję się
W jakiej jednostce masz podany progesteron?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jest dobrze. Pecherzyk jest w dobrym miejscu, jakies 5 i pol tygodnia :) kolejna wizyta za 10 dni!!! Hurrraaa :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje :-) przypomnij mi proszę które to było twoje podejście!
Wzięłam sobie urlop na jeden dzień bo usg mam o takiej godzinie ,że nie wyrobię do pracy! patrzyli na mnie dzisiaj jak bym kogoś zabiła
 
Gratulacje.
Jesteś kilka dni przede mną. Powiedz czy monitorujesz poziom progresteron?

Mialam transfer 29 grudnia 5cio dniowki, tylko raz na samym poczatku byl kolo 40. Biore dwa razy dziennie 200 i poki co jest spoko. Dzisiaj sie pytalam czy mam krew robic ale mi powiedzial ze jak juz jest pecherzyk to teraz monitoruje przez usg, jak tylko sie nic nie dzieje typu krwawienie albo cos innego to aby kontynuowac tak. Uwazac na siebie i za 10 dni kolejna wizyta, miejmy nadzieje ze wtedy sie juz cos zobaczy lepiej a moze i uslyszy :)

Jeny ale sie ciesze!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje :-) przypomnij mi proszę które to było twoje podejście!
Wzięłam sobie urlop na jeden dzień bo usg mam o takiej godzinie ,że nie wyrobię do pracy! patrzyli na mnie dzisiaj jak bym kogoś zabiła

6 inseminacji a invitro drugie na mrozaczkach, mialam hiper i nigdy nie mialam transferu swiezego. Zapomnialam dodac ze mialam transfer dwoch 5cio dniowych, pierwszy transfer byl jednego 5cio dniowego mrozaczka ale sie nie udalo!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W jakiej jednostce masz podany progesteron?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Jednostka to ng/ml
Biorę prolutex, 3 duphaston i 3 estrofem.
Lekarz zobaczył wczoraj pęcherzyk ciążowy i kazał dołożyć lutinusa dopochwowo 2 tabl. Ale nie wiedział wtedy ze że ten wynik poleciał bo badanie robione wieczorem. Miał wiedzę o wyniku na poziomie 19.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry