reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Coś zaskoczyło ale zobaczymy co dalej..
Jestem ostrozna bo jednak mam przykre doświadczenia. Startowałam już tyle razy m.in w tym samym dniu co Ty i rybka. Podziwiam etapy na których jesteście i też chciałabym doczekać kiedyś tego czasu
 
reklama
Jeszcze raz zapytam, czy jest znaczenie o której wezmę zastrzyk w drugi dzień cyklu?

Ja miałam inny lek i lekarz kazał o 18. Bo u mnie punkcję robi się rano. Kazał trzymać porę dnia

Ale te zastrzyki to nic strasznego, sama zrobisz. Uszczypnij mocniej fałdkę na brzuchu w która będziesz wkuwać to nawet nie poczujesz igły.

.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
 
Coś zaskoczyło ale zobaczymy co dalej..
Jestem ostrozna bo jednak mam przykre doświadczenia. Startowałam już tyle razy m.in w tym samym dniu co Ty i rybka. Podziwiam etapy na których jesteście i też chciałabym doczekać kiedyś tego czasu
Trzymam ✊✊✊ i juz niedlugo bedziesz na takim etapie jak my bo to szybko leci
 
Coś zaskoczyło ale zobaczymy co dalej..
Jestem ostrozna bo jednak mam przykre doświadczenia. Startowałam już tyle razy m.in w tym samym dniu co Ty i rybka. Podziwiam etapy na których jesteście i też chciałabym doczekać kiedyś tego czasu
I Ty będziesz za chwileczkę :) trzymam mocno kciuki i moi chłopcy tez :) nic się nie denerwuj i powtarzaj sobie ze będzie dobrze ♡
 
reklama
To ja dla odmiany Wam opowiem jak tu jest w Wariatkowie [emoji38] Mówię wczoraj do pielęgniarki , że bardzo proszę o coś innego a nie morfine do punkcji bo boli mnie przy pobieraniu jak cholera. Na co pani zapisała mi gaz rozweselajacy [emoji23] Ręce opadły. Pytam jej więc o leki rozkurczowe na dzień po punkcji ( ciul wie co w tej Szwecji podaja) i słyszę.... ze mam wziąć paracetamol i iść do pracy to nie będę o bólu myśleć [emoji23]


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry