reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Właśnie ja też korzystałam z wyprzedaży i ciesze się bo teraz spokojnie a ze teraz musze leżeć to przynajmniej wszystko mam i rzeczy uprane i wyprasowane a nie musze teraz ściągać mojej mamy żeby przyjeżdżał bo teściowa to ma w dupie choć mieszka piętro wyżej żeby pomogła a mąż też tak nie zrobi jakbym chciała a tez go zresztą prawie cały dzień nie ma i choć każdy mi mówił żeby nie kupować ze źle robie a ja teraz jestem szczęśliwa ze nie słuchałam bo nic bym nie miała
Właśnie niby mówią, że do 6 miesiąca nie można nic kupić. A łóżeczko i wózek dopiero do domu się przynosi po porodzie. Ale każdy robi jak chce :-)
 
Hej. ..u mnie pierwszy dzień w pracy po crio i juz nerwy z inwentaryzacją....teraz leżę na łóżku i boli mnie taki klujacy ból z prawej strony.... Płakać się chce....trzeba tyrac w robocie żeby pieniądze odkładać na leki badania itd ale jakim kosztem???? Idę spać. . . 6dpt był straszny....
 
Hej. ..u mnie pierwszy dzień w pracy po crio i juz nerwy z inwentaryzacją....teraz leżę na łóżku i boli mnie taki klujacy ból z prawej strony.... Płakać się chce....trzeba tyrac w robocie żeby pieniądze odkładać na leki badania itd ale jakim kosztem???? Idę spać. . . 6dpt był straszny....

Kup sobie coś na uspokojenie.. ja też mam sporo stresów w pracy ale wybudowałam sobie w głowie taki mur..za który się chowam jak są nerwy..i z ręką na sercu jest mi dużo lżej..

I IVF - mój Bąbelek ma 12 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Witam. Dawno mnie nie bylo ale podczytuje sobie co tutaj sie u Was dzieje dziewczyny. Nie chciałam się odzywać dopóki sytuacja się nie unormuje żeby nikogo niepotrzebnie nie straszyc. U nas w 13tyg zauważono początki ttts czyli podkradania pomiedzy bliźniakami i tak od 15tyg co tygodniowe kontrole aż w 19 wylądowaliśmy na zabiegu laserowym w Hamburgu bo większy miał juz 10cm wod a mały 1,5cm. Zabieg się udał oboje maluszków go przeżyło (byłam 1000 pacjentka tamtego dr w tym szpitalu wiec nawet ciacho było) w 21tyg 13dni po zabiegu małemu zaczęło przybywać wod na co czekaliśmy i juz jest 2cm czyli w normie [emoji110][emoji7] jutro kolejna kontrola, maluchy daja się coraz bardziej we znaki a mama zaczyna buszowanie na wyprzedazach i kompletowanie wyprawki [emoji1]U nas polowa 22tyg i 10kg na plusie trzymam kciuki za Was wszystkie [emoji110][emoji110] aby ten nowy rok był tym rokiem kiedy zobaczycie 2 piekne kreski na testach a pozniej bijace serduszka na badaniach a na koncu przytulicie Wasze kruszynki [emoji179][emoji7][emoji8] Ja juz na sama myśl o utracie brzuszka się smuce ale jeszcze troszkę czasu z nim spędzę [emoji179] a to moj brzunio który kocham tak samo mocno jak i jego zawartość [emoji7]
1483397218-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam. Dawno mnie nie bylo ale podczytuje sobie co tutaj sie u Was dzieje dziewczyny. Nie chciałam się odzywać dopóki sytuacja się nie unormuje żeby nikogo niepotrzebnie nie straszyc. U nas w 13tyg zauważono początki ttts czyli podkradania pomiedzy bliźniakami i tak od 15tyg co tygodniowe kontrole aż w 19 wylądowaliśmy na zabiegu laserowym w Hamburgu bo większy miał juz 10cm wod a mały 1,5cm. Zabieg się udał oboje maluszków go przeżyło (byłam 1000 pacjentka tamtego dr w tym szpitalu wiec nawet ciacho było) w 21tyg 13dni po zabiegu małemu zaczęło przybywać wod na co czekaliśmy i juz jest 2cm czyli w normie [emoji110][emoji7] jutro kolejna kontrola, maluchy daja się coraz bardziej we znaki a mama zaczyna buszowanie na wyprzedazach i kompletowanie wyprawki [emoji1]U nas polowa 22tyg i 10kg na plusie trzymam kciuki za Was wszystkie [emoji110][emoji110] aby ten nowy rok był tym rokiem kiedy zobaczycie 2 piekne kreski na testach a pozniej bijace serduszka na badaniach a na koncu przytulicie Wasze kruszynki [emoji179][emoji7][emoji8] Ja juz na sama myśl o utracie brzuszka się smuce ale jeszcze troszkę czasu z nim spędzę [emoji179] a to moj brzunio który kocham tak samo mocno jak i jego zawartość [emoji7]
1483397218-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Zosiu super ze wszystko się udało ❤❤❤
Bunio śliczny,odzywaj się czasem.
Jak ten czas szybko leci u Ciebie już połowa u mnie 12 tc.
Ściskam Was mocno.
Miłego dnia wszystkim !
 
Trzymamy kciuki za wspaniałe widoki w czasie wizyt i za same dobre wiadomości!!
Życzymy cierpliwości dla wszystkich oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już styczeń - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Rok 2016 zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Styczeń
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


03.01 - ambicja1987 - wizyta serduszkowa [emoji173][emoji173][emoji173]
03.01 - rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

05.01 - rustynka - badania prenatalne 1
05.01 - jo_asia79 - punkcja
07.01 - jo_asia79 - transfer
09.01 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
09.01 - kreatola - wizyta kontrolna w instytucie badań prenatalnych
09.01 - liczka - wizyta przed crio
09.01 - bonia86 - betowanie 1
09.01 - jogo - usg pęcherzykowe
10.01 - jeera86 - początek stymulacji
11.01 - Maddi@ - wizyta u gin prowadzącego ciążę
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
12.01 - kropelka30 - USG
20.01 - husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
26.01 - mawila - badanie prenatalne 1

06.02 - ema51 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10.02 - Maryn123 - pierwsza wizyta przed podejściem
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny powodzenia na wizytach :)
pieknych widoczkow i samych najlepszych wiadomosci :)

U nas zima wrocila. Mogla wczesniej przyjsc na swieta.
Ide prasowac obros troche odkurze bo dzis mam kolede
 
Do góry