reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
no wlaśnie dopiero dzisiaj jak pocztalam Wasze wiadomosci to zaczęłam sie martwic, do tej pory staralam sie o tym nie myslec i sluchac tylko to co mówi lekarz.
ja biore encorton , wit d i kwas foliowy, tntum rosa od poczatku stymulacji
czy po punkcji długo musiałyście zostac w klinice?
 
Wiatam wszystkich :) i ja postanowiłam tutaj napisać. moja przygoda -starania trwaja juz 5lat. Po raz pierwszy podchodze do in vitro. sztuczny cykl , jajniki szaleją ,wyhodowałam 11szt, jutro tak jak GOSIA mam punkcje o 7:30 i zaczął sie stres.Jak Was czytam to mam wrażenie ,że nic nie wiem na ten temat. Mój lekaz tylko powtarza że wyniki książkowe i że wszystko ok. Juz sama nie wiem co mysleć....
Witam :)
Uwierz mniej wiedzy mniejszy stres :) naprawde
Zycze powodzenia jutro :)✊✊✊
 
dziewczyny jutro punkcja, a mój estradiol wczoraj wynosił 1600 a progesteron 0,90, porównując z Waszymi wynikami wydaje mi się że mam za słabe wyniki, a możne to wina różnych jednostek?
czy po punkcji dostałyście jakies leki?
Przy pierwszej probie tez mialam estradiol kolo tego :)
Pewnie masz minimalne dawki lekow do stymulacj wiec dlatego my przy kolejnych juz jestesmy szprycowane wieksza iloscia :)
 
reklama
Dzień dobry Babeczki witam po raz pierwszy. Chciałam gdzieś zacząć starania o pierwsze in vitro, jestem w tym temacie zielona. Nie wiem jak te procedury wyglądają w Polsce na dzień dzisiejszy.
Czy mogłaby któraś z Was polecić mi jakaś klinikę w Polsce lub na Słowacji.
Czytam Wasze posty już od pewnego czasu i postanowiłam dziś do Was dołączyć, zaglądnę tu wieczorkiem.
Miłego dnia;)
Witaj :)
To zalezy w ktora strone Polski chcesz uderzyc czy jest ci to obojetne?
Zadawaj pytania a my bedziemy odpowiadac nie da sie tego tak w skrocie opisac w calosci :)
 
Do góry