reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam nadzieje ze jeszcze jednak wynik zmieni się na pozytywny. Poczekam do czwartku. Lekarz kazał dopiero w piątek czyli 11dpt.
Z tego co Milagors mowila juz w 8dpt 3 dniowych cosik powinno drgnąć... A tu nic...
Czekam jeszcze na cud.. To ostatnia szansa moge ostatnie 2 zarodki. Nic wiecej nie mam. Druga procedura 6 transferów:-(
Jeden cud mam już w domu... Dziekuje Bogu
 
reklama
Mam nadzieje ze jeszcze jednak wynik zmieni się na pozytywny. Poczekam do czwartku. Lekarz kazał dopiero w piątek czyli 11dpt.
Z tego co Milagors mowila juz w 8dpt 3 dniowych cosik powinno drgnąć... A tu nic...
Czekam jeszcze na cud.. To ostatnia szansa moge ostatnie 2 zarodki. Nic wiecej nie mam. Druga procedura 6 transferów:-(
Jeden cud mam już w domu... Dziekuje Bogu
Jeszcze sie nie zalamuj. Poczekaj do czwartku a nawet piatku! Jak lekarz powiedzial. Kochana Cud masz juz w domu. Piekne slowa jak tak przeczytalam. Licze, że też kiedyś bede mogła tak napisać, jak narazie tylko pod górkę:( w dodatku tak chcialabym miec swiadomosc, że mam mrozaczki ale niestety :( ale wiadomo, jesli pragniesz drugiego dzidziusia to z calych sil zaciskam mocno kciuki!!! Tyle transferów musi sie teraz udac!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiatam wszystkich :) i ja postanowiłam tutaj napisać. moja przygoda -starania trwaja juz 5lat. Po raz pierwszy podchodze do in vitro. sztuczny cykl , jajniki szaleją ,wyhodowałam 11szt, jutro tak jak GOSIA mam punkcje o 7:30 i zaczął sie stres.Jak Was czytam to mam wrażenie ,że nic nie wiem na ten temat. Mój lekaz tylko powtarza że wyniki książkowe i że wszystko ok. Juz sama nie wiem co mysleć....
Myśl pozytywnie :) będzie dobrze, grunt to się nie stresować :) jajeczek masz dwa razy więcej niż ja miałam :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam nadzieje ze jeszcze jednak wynik zmieni się na pozytywny. Poczekam do czwartku. Lekarz kazał dopiero w piątek czyli 11dpt.
Z tego co Milagors mowila juz w 8dpt 3 dniowych cosik powinno drgnąć... A tu nic...
Czekam jeszcze na cud.. To ostatnia szansa moge ostatnie 2 zarodki. Nic wiecej nie mam. Druga procedura 6 transferów:-(
Jeden cud mam już w domu... Dziekuje Bogu
Malinus moja 5 dniowa blastocysty dopiero w 8 dpt się zainplantowala to jakbym zrobiła wtedy betę to by była d.... odstawiłabym leki i nie wiadomo co by było także sprawdź w piątek jeszcze raz tak jak lekarz kazał i nie zamartwiaj się bo stres źle działa na Twoje kropki :)
 
dziewczyny jutro punkcja, a mój estradiol wczoraj wynosił 1600 a progesteron 0,90, porównując z Waszymi wynikami wydaje mi się że mam za słabe wyniki, a możne to wina różnych jednostek?
czy po punkcji dostałyście jakies leki?
 
Dziewczyny ja już po punkcji pobrano 36 kumulusow :o transfer przełożony na następny cykl prawdopodobnie ledwo chodzę boli niemiłosiernie..... Kiedy mogę dzwonić do kliniki zapytać jak się zaplodnily?
 
dziewczyny jutro punkcja, a mój estradiol wczoraj wynosił 1600 a progesteron 0,90, porównując z Waszymi wynikami wydaje mi się że mam za słabe wyniki, a możne to wina różnych jednostek?
czy po punkcji dostałyście jakies leki?
Tak,po punkcji dostajesz leki. Ja biorę estrofem, encorton,luteine i moje co biorę od dawna-Wit D,kwas foliowy I euthyrox.
Tak naprawdę to dopiero jutro jak pobiera i ocenia dojrzałość komórek to będziesz wiedziała.
Wiec się nie martw na zapas :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja już po punkcji pobrano 36 kumulusow :o transfer przełożony na następny cykl prawdopodobnie ledwo chodzę boli niemiłosiernie..... Kiedy mogę dzwonić do kliniki zapytać jak się zaplodnily?
36!! No to kochana rozbilas bank :):)
Wcale się nie dziwię,że ledwo chodzi. Ja miałam 11 i dały mi jajniki popalić :)
Pewnie sami zadzwonia i powiedzą. Zazwyczaj dzwonią następnego dnia.
Mnie też wczoraj strasznie bolało :(
Dostałaś ketonal? Lub coś przeciwbólowego?
Weź może sobie też nospe
Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry