reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Trzymam kciuki za owocna punkcje, piekny przyrost bety dobre informacje na wizycie.
Czekamy tez na dobre informacje od embriologow :) ✊✊✊✊
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Październik mamy to kobietki to bedzie nasza jesien niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Dzieciaczki przychodza na swiat :* ❤❤❤
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala

Październik
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo



18:milagros - wizyta przed crio
18:dariaa16- punkcja
18:hoope86- wizyta u ginekologa



19:katka1234- betowanie 1
19:gosia321 -punkcja
19:ema51 - betowanie3
19:BeataWarzawa -transfer
19:Klarsa - transfer
19: s.łódż - punkcja
20:rybka14 -wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
20:malinuś -betowanie 1
20:Rustynka- wizyta przed crio
21:husan- wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
21: malinuś - betowanie 2
24:kasik99- betowanie 1
25:ewelin86- wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:malutkikaczorek -wizyta przed crio
26:Koniczyna82 - wizyta w klinice rozpoczynajaca podejscie do ivf
26:milagros- criotransfer
27: kreatola- wizyta pecherzykowo/serduszkowa
28:ema51 - wizyta pecherzykowo/serduszkowa
31:butterfly -badania prenatalne

Listopad
2:Koniczyna82- rozpoczecie stmulacji
2:katherina203 - wizyta u lekarza prowadzacego ciążę
3: katherina203- badania prenatalne
7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
10:butterfly -wizyta u gin prowadzacego ciążę
17:Olusja1987 - termin cc witamy na swiecie upragnionego synka
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę

Grudzień
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisoac :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤[/QUOTE]
 
Dziewczyny ja już po punkcji pobrano 36 kumulusow :o transfer przełożony na następny cykl prawdopodobnie ledwo chodzę boli niemiłosiernie..... Kiedy mogę dzwonić do kliniki zapytać jak się zaplodnily?
O ja. Ale dalas czadu. A czy wiesz juz ile jest dojrzalych ???
I teraz pomysl jak bys musiala miec pojutrze transfer a tak strasznie cie boli,a tak dojdziesz do siebie i zs miesiac crio.
 
o nie to nie brzmi optymistycznie :( no nic, teraz trzeba tylko wierzyc że sie uda :)
Kochana ale poziom estradiolu i progesteronu nie mial u nas wplywu na powodzenie czy tez jego brak. Kazda z nas zmaga sie w swojej parze z innym problemem takze nie patrz na poziomy hormonow.
A u was gdzie jest problem. I gdzie sie leczycie ?
 
O ja. Ale dalas czadu. A czy wiesz juz ile jest dojrzalych ???
I teraz pomysl jak bys musiala miec pojutrze transfer a tak strasznie cie boli,a tak dojdziesz do siebie i zs miesiac crio.
Niewiem ile jest dojrzałych ale lekarz przyszedł i mówi że jest pięknie i napewno Joe wszystkie dojrzałe ale połowa conajkniej tak:) mam taką nadzieję, nom transfer był by bolesny zapewne teraz:( i pewnie cykl lub dwa będę czekac...
 
Dziewczyny ja już po punkcji pobrano 36 kumulusow :o transfer przełożony na następny cykl prawdopodobnie ledwo chodzę boli niemiłosiernie..... Kiedy mogę dzwonić do kliniki zapytać jak się zaplodnily?
No to dalas czadu :)
Gratuluje swietny wynik. Domyslam sie co czujesz po tylu nakluciach :(
Trzym kciuki za piekne zaplodnienie :* ✊✊✊
 
Kochana ale poziom estradiolu i progesteronu nie mial u nas wplywu na powodzenie czy tez jego brak. Kazda z nas zmaga sie w swojej parze z innym problemem takze nie patrz na poziomy hormonow.
A u was gdzie jest problem. I gdzie sie leczycie ?
problem taki że miałam wysoka prolaktyne a mąż niski testoseron.Walczymy z tym 5 lat, odsylani od lekarza do lekarza , ktorzy nie wiedzieli co nam pomoże i jak temu zaradzic,az trafiliśmy do Salve, gdzie nas zakwalifikowali i rozpoczeli leczenie.Pierwszy raz podeszli do nas profesjonalnie, po kilku miesiacach podania wlaściwych leków prolaktyna spadła i sie tak utrzymuje do dzisiaj, testosteron jest w normie.Mineło kolejne póltora roku a ciaży jak nie bylo tak nie ma.skierowania na rózne badania i zabiegi, droznośc jajowodow, testy na przeciwciala plemnikowe, HSC itp az skierowali na in vitro póki jest program finansowany przez miasto Łódź. Mam żal do wszystkich lekarzy którzy zmarnowali mi tyle lat i do Centrum Zdrowia Matki Polki gdzie raz na usg wyszło że nie mam jajników, a za 2 razem że mam niedrożne jajowody :p w prywatnych klinikach wszystko wyszlo ok i jak teraz widac wyhodowałam 11 szt :) teraz muszę wierzyć że się uda :)
 
reklama
Niewiem ile jest dojrzałych ale lekarz przyszedł i mówi że jest pięknie i napewno Joe wszystkie dojrzałe ale połowa conajkniej tak:) mam taką nadzieję, nom transfer był by bolesny zapewne teraz:( i pewnie cykl lub dwa będę czekac...
Zobaczysz ten miesiac szybko minie i bedzie crio.
Jak mi powiedzial ze transfer odroczony tez bylam zalamana i ze jeszcze miesiac czekania.
 
Do góry