reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny jestem po badaniu widać bicie płodu termin 13 maj😍. Trochę się martwię strasznie spadł mi progesteron i estradiol lekarz mówi że nie ma się czym przejmować 🤔
Cudownie! U mnie z kalkulatora wypada termin na 19 maj. Ale ja jeszcze czekam do piątku do wizyty. Wcześniej oprócz bety nic nie sprawdzałam i jakoś zaczęłam się stresować. Kiedy miałaś transfer?
 
reklama
Mam niedrożne jajowody … w tamtym roku dokładnie we wrześniu miałam badanie …
Albo cud , albo nie

Cudownie! U mnie z kalkulatora wypada termin na 19 maj. Ale ja jeszcze czekam do piątku do wizyty. Wcześniej oprócz bety nic nie sprawdzałam i jakoś zaczęłam się stresować. Kiedy miałaś transfer?
Transfer 25 sierpnia. Nic się nie martw będzie dobrze 😉 a stres zawsze jest
 
Dziewczyny jakie powinno być endometrium do transferu? Jestem na cyklach sztucznych i coraz to gorsze. Było 8,9 tym razem mam 7,5. Przy jakim endo się odpuszcza myślenie o transferze? Doradźcie proszę.
Chyba 8 minimum powinno być. Mi po estrofemie też po jakimś czasie zamiast rosnąć to malało. ykl poszedł na straty.
 
Mam niedrożne jajowody … w tamtym roku dokładnie we wrześniu miałam badanie …
Albo cud , albo nie wiem 🫣🫣

Nie mogę sobie wyobrazić jaką radość czujesz. Jak i pozostałe dziewczyny którym się udaje. Mega zazdroszczę i nie będę się z tym kryła😃😘

Mam łezki szczęścia razem z wami 🥰

Mnie jesienny humor już dopada bo coraz częściej myślę, że mi oraz mężowi nie będzie dane zaznać takiej radości.

I w okół nas coraz więcej nowin o ciążowym brzuszku 😌
 
Nie mogę sobie wyobrazić jaką radość czujesz. Jak i pozostałe dziewczyny którym się udaje. Mega zazdroszczę i nie będę się z tym kryła😃😘

Mam łezki szczęścia razem z wami 🥰

Mnie jesienny humor już dopada bo coraz częściej myślę, że mi oraz mężowi nie będzie dane zaznać takiej radości.

I w okół nas coraz więcej nowin o ciążowym brzuszku 😌
Wy tez się doczekacie jak każda z Nas tu na tym forum !! Wiara czyni cuda , poprostu 🍀
 
Mam niedrożne jajowody … w tamtym roku dokładnie we wrześniu miałam badanie …
Albo cud , albo nie wiem 🫣🫣
Wielkie gratulacje ♥️
Mam ten sam próblem co Ty .
Tyle że ja bardzo się boje pozamacicznej (już raz miałam) ze współżyje ze staruszkiem w trakcie owulacji z gumiakiem 😂🤦🏻‍♀️
Nie jesteś tu pierwsza dziewczyna z niedrożnymi jajowodami która urodziła ✊🏻✊🏻🥳🥳 także kciuki zaciśnięte i chwilo trwaj 🔥🔥🔥♥️
 
Boże aż się poryczałam jak to czytałam 😭😭😭 lepiej tego wszystkiego nie można było ująć. Mocno w to wierzę że październik będzie cudownym miesiącem ... Chodź wlasnie w październiku minie dwa lata od momentu jak usłyszałam najgorsze słowa w moim życiu ( że muszę odstawić leki i muszę poronić ) od tego dnia nie kojarzy mi się ten miesiąc dobrze . Wręcz nienawidzę go 😓😓😓 eh... Dlaczego to wszystko jest takie h**owe 😭😭

Coś mi się kolaży z tą dziewczyną ale również nie kojarzę nicku 😔
Nie pocieszy to co napisze ale zapewne tak miało być …. To co się wydarza w naszym życiu tez poniekąd czegoś nas uczy … cierpliwości , siły , wytrwałości …

Zycie kopie w dupe ale przecież nie może w nieskończoność prawda ? Głowa do góry maleńka . Odczarujemy jesień ♥️

Musimy dołączyć wkoncu do grona tych szczęściar z ciezaroweczek po in vitro ✊🏻✊🏻✊🏻♥️
 
reklama
Nie mogę sobie wyobrazić jaką radość czujesz. Jak i pozostałe dziewczyny którym się udaje. Mega zazdroszczę i nie będę się z tym kryła😃😘

Mam łezki szczęścia razem z wami 🥰

Mnie jesienny humor już dopada bo coraz częściej myślę, że mi oraz mężowi nie będzie dane zaznać takiej radości.

I w okół nas coraz więcej nowin o ciążowym brzuszku 😌
Mam podobnie. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, ze nam kiedyś się uda. I jak tu myśleć pozytywnie?

Wszystkim Dziewczynom, które usłyszały w ostatnich tygodniach dobre wieści baardzo gratuluję i trzymam kciuki. No dzieje się ;) Już dawno na forum nie było takiej ilości pozytywnych bet.
 
Do góry