reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny jestem po badaniu widać bicie płodu termin 13 maj😍. Trochę się martwię strasznie spadł mi progesteron i estradiol lekarz mówi że nie ma się czym przejmować 🤔
Cudownie! U mnie z kalkulatora wypada termin na 19 maj. Ale ja jeszcze czekam do piątku do wizyty. Wcześniej oprócz bety nic nie sprawdzałam i jakoś zaczęłam się stresować. Kiedy miałaś transfer?
 
reklama
Mam niedrożne jajowody … w tamtym roku dokładnie we wrześniu miałam badanie …
Albo cud , albo nie

Cudownie! U mnie z kalkulatora wypada termin na 19 maj. Ale ja jeszcze czekam do piątku do wizyty. Wcześniej oprócz bety nic nie sprawdzałam i jakoś zaczęłam się stresować. Kiedy miałaś transfer?
Transfer 25 sierpnia. Nic się nie martw będzie dobrze 😉 a stres zawsze jest
 
Dziewczyny jakie powinno być endometrium do transferu? Jestem na cyklach sztucznych i coraz to gorsze. Było 8,9 tym razem mam 7,5. Przy jakim endo się odpuszcza myślenie o transferze? Doradźcie proszę.
Chyba 8 minimum powinno być. Mi po estrofemie też po jakimś czasie zamiast rosnąć to malało. ykl poszedł na straty.
 
Mam niedrożne jajowody … w tamtym roku dokładnie we wrześniu miałam badanie …
Albo cud , albo nie wiem 🫣🫣

Nie mogę sobie wyobrazić jaką radość czujesz. Jak i pozostałe dziewczyny którym się udaje. Mega zazdroszczę i nie będę się z tym kryła😃😘

Mam łezki szczęścia razem z wami 🥰

Mnie jesienny humor już dopada bo coraz częściej myślę, że mi oraz mężowi nie będzie dane zaznać takiej radości.

I w okół nas coraz więcej nowin o ciążowym brzuszku 😌
 
Nie mogę sobie wyobrazić jaką radość czujesz. Jak i pozostałe dziewczyny którym się udaje. Mega zazdroszczę i nie będę się z tym kryła😃😘

Mam łezki szczęścia razem z wami 🥰

Mnie jesienny humor już dopada bo coraz częściej myślę, że mi oraz mężowi nie będzie dane zaznać takiej radości.

I w okół nas coraz więcej nowin o ciążowym brzuszku 😌
Wy tez się doczekacie jak każda z Nas tu na tym forum !! Wiara czyni cuda , poprostu 🍀
 
Mam niedrożne jajowody … w tamtym roku dokładnie we wrześniu miałam badanie …
Albo cud , albo nie wiem 🫣🫣
Wielkie gratulacje ♥️
Mam ten sam próblem co Ty .
Tyle że ja bardzo się boje pozamacicznej (już raz miałam) ze współżyje ze staruszkiem w trakcie owulacji z gumiakiem 😂🤦🏻‍♀️
Nie jesteś tu pierwsza dziewczyna z niedrożnymi jajowodami która urodziła ✊🏻✊🏻🥳🥳 także kciuki zaciśnięte i chwilo trwaj 🔥🔥🔥♥️
 
Boże aż się poryczałam jak to czytałam 😭😭😭 lepiej tego wszystkiego nie można było ująć. Mocno w to wierzę że październik będzie cudownym miesiącem ... Chodź wlasnie w październiku minie dwa lata od momentu jak usłyszałam najgorsze słowa w moim życiu ( że muszę odstawić leki i muszę poronić ) od tego dnia nie kojarzy mi się ten miesiąc dobrze . Wręcz nienawidzę go 😓😓😓 eh... Dlaczego to wszystko jest takie h**owe 😭😭

Coś mi się kolaży z tą dziewczyną ale również nie kojarzę nicku 😔
Nie pocieszy to co napisze ale zapewne tak miało być …. To co się wydarza w naszym życiu tez poniekąd czegoś nas uczy … cierpliwości , siły , wytrwałości …

Zycie kopie w dupe ale przecież nie może w nieskończoność prawda ? Głowa do góry maleńka . Odczarujemy jesień ♥️

Musimy dołączyć wkoncu do grona tych szczęściar z ciezaroweczek po in vitro ✊🏻✊🏻✊🏻♥️
 
reklama
Nie mogę sobie wyobrazić jaką radość czujesz. Jak i pozostałe dziewczyny którym się udaje. Mega zazdroszczę i nie będę się z tym kryła😃😘

Mam łezki szczęścia razem z wami 🥰

Mnie jesienny humor już dopada bo coraz częściej myślę, że mi oraz mężowi nie będzie dane zaznać takiej radości.

I w okół nas coraz więcej nowin o ciążowym brzuszku 😌
Mam podobnie. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, ze nam kiedyś się uda. I jak tu myśleć pozytywnie?

Wszystkim Dziewczynom, które usłyszały w ostatnich tygodniach dobre wieści baardzo gratuluję i trzymam kciuki. No dzieje się ;) Już dawno na forum nie było takiej ilości pozytywnych bet.
 
Do góry