reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiesz co mnie zastanawia w PL jak puściłam syna do zlobka to nadal zła matka tak robi. A za granicą to norma, ze dziecko idzie do zlobka i jakoś bez mamusi nie jest skrzywione, opóźnione… Ogółem zlobek tez duzo takie maluchy uczy - chociażby mówić. Bo Pani musi zrozumieć o co dziecku chodzi:-) a w domu wszystko poddane pod nos.,
Ostatnio bylam zaskoczona jak maluch wsuwal obiad - sam.

Byłam w szoku bo bylam przyzwyczajona do widoku dzieci, które trzeba karmić, namawiać, kotlecika pokroić.
A tu małe dziecko samo je. Rozmawiam z matką, a matka mówi: to dlatego, że chodziła do złobka.
 
@fredka84 no Kochana szykuj się na ten rollercoaster emocjonalny ❤️Od teraz będziesz miała gacie ciagle pełne 😂😂 każda kolejna wizyta będzie okupiona sra**ką i atakami paniki a potem jak już urodzisz to dopiero będzie stres bo to TWOJE dziecko ! Takich emocji nie da się opisać.
I odrazu zaczynasz rozumieć swoją mamę- czemu ona tak zawsze panikowała i bała się o nas nawet gdy już jesteśmy dorośli.
Życzę ci żeby ten „stres” cie nie opuszczał i będziesz marcową mama tak jak ja ❤️❤️
Trzymam kciuki za córcię i nie wyprzedaje jeszcze swojej wyprawki 🎀🎀🎀
 
Piesze szybko bi siedzę w pracy na parkingu i mam kuwa zawal. To nie na moje nerwy, ja pier.dole
Beta 256,7
Kurde aż muszę to napisać ... Odczytałam twoje wyniki i się popłakałam ze szczęścia kochana ❤️wiedziałam że będzie dobrze ❤️ teraz już musi ❤️❤️❤️ Nawet nie wiesz jak się cieszę że w końcu Ci się udało . Jesteś wspaniała osoba i wiedziałam że to twój czas ❤️❤️❤️ jeszcze kilka miesięcy przed tobą nim ujrzysz i przytulisz swoje małe wielkie szczęście . Strach Cię nie opuści do dnia porodu ( po porodzie też będzie ale nieco inny ) ale uwierz w to że w końcu się udało , że małego człowieka nosisz pod sercem i się już nie denerwuj proszę ❤️ mam nadzieję że i mi w końcu się kiedyś uda ( oby tak było ) ale powiem szczerze że z twojej bety cieszę się jak by to była moja własna 🤔😘😘😘😘❤️ teraz oczekujemy wszyscy USG ( będziesz badać jeszcze przyrost czy czekasz na USG już ?)
 
reklama
Przede wszystkim zaden zlobek nie da mu tego co da mu bliskosc mamy.Nawet ten najlepszy.Nie w wieku 6 miesiecy czy nawet roku.To nie jest zlosliwosc z mojej strony,po prostu tak jest.Jestem szczesliwa,ze mam dzieciaki w domu.
Ze 6 misieczniak potrzebuje Mamy to sie zgadzam. Ale wg mnie roczniak, ktory ma kontakt z rówieśnikami rozwija sie zupelnie inaczej niz ten, ktory tego kontaktu nie ma.
I nie dla kazdego roczniaka bliskodc Mamy to wszystko czego potrzebuje. Taka moja opinia. I tez oczywiście bez zadnej zlosliwosci. Kazda z nas qie najlepiej co dla jej dziecka jest najlepsze.
 
Do góry