reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja akurat jestem z tych co teraz po porodzie mają mniejszy stres, ciąża była dla mnie bardzo stresująca aż do dnia porodu więc teraz nadrabiam i cieszę się ze wszystkiego a że dzieciątko grzecznie śpi 6 godzin ciągiem w nocy i w dzień ze 4 godziny to jestem w miarę wypoczęta a ma nie całe 2 miesiące.
No jaki prezent od losu dostałaś :-) 6h ciągiem :-) tylko nie popsuj buehehe
 
O właśnie to samo myślę. Nie wiem czego może uczyć się maluszek w wieku 6 czy nawet 12 miesięcy. Ja tęsknię, jestem zazdrosna o ten czas, spacer....no tak mam. Ciężkie to jest, bo czasem jestem też sfrustrowana, no nie ma prostego rozwiązania. Każdy sam musi znaleźć swoją drogę.
Przede wszystkim zaden zlobek nie da mu tego co da mu bliskosc mamy.Nawet ten najlepszy.Nie w wieku 6 miesiecy czy nawet roku.To nie jest zlosliwosc z mojej strony,po prostu tak jest.Jestem szczesliwa,ze mam dzieciaki w domu.
 
O właśnie to samo myślę. Nie wiem czego może uczyć się maluszek w wieku 6 czy nawet 12 miesięcy. Ja tęsknię, jestem zazdrosna o ten czas, spacer....no tak mam. Ciężkie to jest, bo czasem jestem też sfrustrowana, no nie ma prostego rozwiązania. Każdy sam musi znaleźć swoją drogę.
Też tak myślę. [emoji3059]
Motylek Ty w tym cyklu teraz rozpoczynasz przygotowania do transferu czy w następnym?
Ja akurat jestem z tych co teraz po porodzie mają mniejszy stres, ciąża była dla mnie bardzo stresująca aż do dnia porodu więc teraz nadrabiam i cieszę się ze wszystkiego a że dzieciątko grzecznie śpi 6 godzin ciągiem w nocy i w dzień ze 4 godziny to jestem w miarę wypoczęta a ma nie całe 2 miesiące.
A co się takiego działo w ciąży?
 
Piesze szybko bi siedzę w pracy na parkingu i mam kuwa zawal. To nie na moje nerwy, ja pier.dole
Beta 256,7
 

Załączniki

  • Screenshot_20210621-150326_Drive.jpg
    Screenshot_20210621-150326_Drive.jpg
    185,6 KB · Wyświetleń: 151
No jaki prezent od losu dostałaś :-) 6h ciągiem :-) tylko nie popsuj buehehe
Hahaha tak. To wszystko zależy od dziecka. Ja miałam duży stres przez trzy miesiące z pierwszym dzieckiem. A moje dzieci w nocy budziły się co godzinę i były nie odkladalne, więc... dla mnie był nawet stres bo jak zrobię obiad? Albo głupia sprawa, dziecko śpi na rękach, a Ty chcesz do WC. Teraz pytanie. Odkładać czy się poświęcić [emoji1787]
 
reklama
Do góry