reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

No z ta natura to mas racje, ale popatrz jakie czarne myśli miałaś a jest zupełnie inaczej! Masz walecznego malucha i tego się trzeba cieszyć!!! Pamiętaj ze baby są bardziej waleczne 😅!! I faktycznie jak się implantowanych musiał sobie znaleść miejsce z naczyniem, ale tu dużo takich dziewczyn było co miały krwawienia w ciazy i już maja terminy porodów, oraz takich co miały krwawienia!!! Lez odpoczywaj, niech Łukasz kupi Ci Anie z Zielonego Wzgórza ( bo chyba wersji starej nie ma na netflix) i głowa do góry!!!!!! Kiedy masz kontrole????
Mam caly tom wszystkich satrych wydan Ani ;) - bede chyba od nowa czytac - pozniej zrobie ci zdkjecie bo musze sie zdrzemnac chwile... Wszystkie stare mozliwe filmy z Ani tez mam a ten netflix mi sie nie za bardzo podobal. Wyobrazcie sobie ze jak jechalam do kliniki to przezylam koszmar i nie wiem dlaczego akurat w tym momencie i na moich oczach na dorge w lesie wybiegla przed samochod przede mna mloda sarna - babka ja stuknela i odjechala!!!! a ja stalam i nie wiedzialam co robic - wyszlam bo ona sie szamotala - nie umiala stanac na nogi i zatrzymal sie w koncy inny pan ktorty ja wzial i przellozyl na trwae - chwile polezala i wstala - to bylo straszne!!!! Przez to sie spoznilam do kliniki - ale jak weszlam to do samej rejestracji byla taka kolejka ze na dworze ludzie stali!!! Masakra ilu nas z problemami nieplodnosci jest ;(
 
reklama
No z ta natura to mas racje, ale popatrz jakie czarne myśli miałaś a jest zupełnie inaczej! Masz walecznego malucha i tego się trzeba cieszyć!!! Pamiętaj ze baby są bardziej waleczne 😅!! I faktycznie jak się implantowanych musiał sobie znaleść miejsce z naczyniem, ale tu dużo takich dziewczyn było co miały krwawienia w ciazy i już maja terminy porodów, oraz takich co miały krwawienia!!! Lez odpoczywaj, niech Łukasz kupi Ci Anie z Zielonego Wzgórza ( bo chyba wersji starej nie ma na netflix) i głowa do góry!!!!!! Kiedy masz kontrole????
za 10 dni
 
A czy taki krwiak mocno zagraza ciąży? Wiesz musze do niego isc zeby kogos miec na miejscu... Bo na ten moment zostalam sama ;( Wszystko na urlopach...
Dziś w sumie nic nie wyjaśnisz . Teraz czekaj , leż i USG zrób tak za dwa dni. Widzisz dużo dziewczyn napisało dokładnie to co ja, czyli na samym początku serduszko może wolnej bić ale potem musi przyspieszyć. Pisała o tym dość szczegółowo mamaginekolog. Wpisz w google "USG w ciąży mamaginekolog" powinno wyskoczyć.
 
A czy taki krwiak mocno zagraza ciąży? Wiesz musze do niego isc zeby kogos miec na miejscu... Bo na ten moment zostalam sama ;( Wszystko na urlopach...
Ja mialam kiedys w ciazy krwiaka. Też kazal leżeć zeby sie wchłonął. Lezelam i sie wchłonąl. Jest zagrożeniem wiec nie wiem czy to dobry pomysl zeby dzis drugi raz isc na usg bo i nic nowego się nie dowiesz a takie częste naświetlanie nie jest.dobre dla kropka.
Co do serduszka jest szereg historii ze serduszko się rozkrecilo. Ja szczęścia nie mialam dwa razy bilo za wolno i potem przestało. 😣

Mam też pytanie do tych w ciazy początkowej bo zaczynam się martwić. Dziś 2gi dzien nie mam objawow 😣 weszłam w 7 tydzien czyli ten gdzie ronilam.. czy macie non stop objawy czy któraś tez miala przerwę.2 dniowa a potem powróciły?
 
Bazylia,lez na czterech literach i przestan łazic! Jesli masz krwiaka to powinnas teraz non stop lezec a nie kombinowac dalej,ruch pompuje krew,krwiak sie napelnia.
I dzidziolek jest i serduszko tez💚💚💚
A to krwiaki w ciąży są niebezpieczne?
Ja nie dostałam nawet zwolnienia 😄 normalnie pracowałam i powiedzieli, że się wchłonie😄 więc albo nie są nie wiadomo jak niebezpieczne, albo jak zwykle podejście w UK 😊
 
Ja cały czas walczę ze sobą czy iść jutro na badanie czy poczekać do poniedziałku tak jak mi kazali... W 6dpt coś już powinno być prawda? Ovitrelle brałam przed punkcją więc nie ma szans żeby coś jeszcze było po zastrzyku...
No już powinno być:-) ja brałam pregnyl w dniu transferu ehhh
 
Ja mialam kiedys w ciazy krwiaka. Też kazal leżeć zeby sie wchłonął. Lezelam i sie wchłonąl. Jest zagrożeniem wiec nie wiem czy to dobry pomysl zeby dzis drugi raz isc na usg bo i nic nowego się nie dowiesz a takie częste naświetlanie nie jest.dobre dla kropka.
Co do serduszka jest szereg historii ze serduszko się rozkrecilo. Ja szczęścia nie mialam dwa razy bilo za wolno i potem przestało. [emoji21]

Mam też pytanie do tych w ciazy początkowej bo zaczynam się martwić. Dziś 2gi dzien nie mam objawow [emoji21] weszłam w 7 tydzien czyli ten gdzie ronilam.. czy macie non stop objawy czy któraś tez miala przerwę.2 dniowa a potem powróciły?
Ja w 7mym tygodniu jeszcze wogole nie mialam objawow. W obu ciążach dopiero koncem 8go się zaczynały.
 
reklama
Wszystko zależy od jego wielkości i lokalizacji ale krwiaki są częste tak samo jak i krwawienia szczególnie w 1 trymestrze.
W większości sytuacji są bez wpływu na ciążę chociaż bardzo podnoszą ciśnienie mamie.
A czy taki krwiak mocno zagraza ciąży? Wiesz musze do niego isc zeby kogos miec na miejscu... Bo na ten moment zostalam sama ;( Wszystko na urlopach...
 
Do góry