reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziekuje za wszystkie kciuki. Jestem po wizycie... Okazalo sie ze jest zarodek w jamie macicy i i bijace serduszko. Niestety bije tylko na 107 😢 Powinno bic szybciej 😢 Do tego jest jeszcze krwiak - wczoraj w nocy mnie zalalo - rozowa krew ciekla mi po nogach - tyle tego bylo - bylam pewna ze to juz koniec 😢😢😢 I tak bylo pol nocy... Lekarz dal troche nadzieji ale na ten moment powiedzial ze powinno byc lepiej i wszystko moze sie wydarzyc 😢 On teraz idzie na urlop i bedzie dopiero we wrzesniu - powiedzial ze biore tak konskie dawki lekow e a za duzo i zadne leki swiata nie pomoga - jak ma sie udac to sie uda, jak nie to nie ;( Teraz sie boje jeszcze bardziej. Czy byl tu jakis przypadek ze serce tak slabo bilo i sie udalo? Ja sie kompletnie na tym nie znam - nigdy jeszcze nie widzialam zarodka a co dopiero serduszka... Powiedzial ze jak sie nie uda to mam wrocic do niego we wrzesniu i mi jakos pomoze... Na dzisiaj na 20:00 jestem juz umowiona po znajomosci do ordynatora naszego szpitala - kolejny stres, bo sie bje ze tam juz wogole nic nie bedzie bic 😢 Tyle u mnie.
A który jest u ciebie tydzień? Ja byłam najpierw w 6 tc nie było jeszcze akcji serca ale poszłam za 5 dni i serduszko już biło. Akcja była 110, ale Pani doktor mi powiedziała, że akcja napewno się podniesie. Krwiaka tez mam... Jest zaraz nad szyjka, obecnie ma 3x3cm, ale ja nie krwawiłam w ogóle na szczescie. I jak narazie dzięki Bogu wszystko jest w porządku akcja Serca się podniosła.
 
reklama
Dal mi zwolnienie na dwa tygodnie - przez krwiaka nie moge pracowac i tylko lezec ewentualnie troche sie poruszac po domu, wczoraj gdzie bym kroku nie postawila tam sikalam krwia ;( Nawet nie moge sie cieszyc - pierwszy raz widzialam zarodek i to pykajace serduszko ale slowa lekarza mnie mocno otrzezwily - NATURA sami osadzi sprawe ;( Łukasz mnie wicisnal juz na ta prywatna wizyte a ja uwazam ze za wczesnie zeby nie meczyc tego zarodka - ale on sie boi powtorki z wczoraj i chcial mnie do szpital wiezc - a z drugej strony sie bal bo covid ;( Boje sie o niego straszliwie - bo narobil soebie tyle nadzieji, walczy jak lew a ja sie boje teraz nawet ruszyc z miejsca ;( Do tego jak zwykle dal mi tylko opis i zapomnial o recepcie - wszystko musze wypisac u innego lekarza - caly Paw....lek ;)

Mam nadzieję że mimo wszystko się uda✊✊😘 Trzymam mocno kciuki, a Ty relaxuj się teraz 😘
 
Wiesz co ja bylam tydzien temu na usg. 6 tydzien i tez powiedział że bije ale tak jak Margoolci nie sprawdził ile.
Moze Wam nie powiedzial bo bilo w granicach normy - a mi powiedzial bo za slabo ;( zapomnialam ze ty w okloicy 7 tyg poronilas ;( No widzisz chyba nawet nie chce wiedziec jak wolno u ciebie wtedy bilo 😢 😢 😢 Myśle ze stad tez byly u mnie te niskie przyrosty ...
 
Moze Wam nie powiedzial bo bilo w granicach normy - a mi powiedzial bo za slabo ;( zapomnialam ze ty w okloicy 7 tyg poronilas ;( No widzisz chyba nawet nie chce wiedziec jak wolno u ciebie wtedy bilo 😢 😢 😢 Myśle ze stad tez byly u mnie te niskie przyrosty ...
W Holandii to nawet do 12 tyg nie mierzą tempa bicia serca bo nie jest to informacja którą pacjentka potrzebuje. Bije i to ważne
 
reklama
Aha no i ja nwidzialam - bo on ma taki TV naprzeciwko - jak robil na szybko jakby takie USG i mierzyl...
Możesz napisać wymiar zarodka i wiek ciąży. W 6 tygodniu ciąży serduszko ma prawo bić wolniej. Jest sporo artykułów naukowych w necie. Wpisz np. ocena rytmu serca zarodka i płodu między 6 a 11 tygodniem ciąży.....pdf Ginekol Pol 2009.
Jeśli u ciebie to 6 tc (początek) to wcale nie jest jakieś niskie to tętno. W tym artykule średnio w 6 tc bicie serduszka 116 +/- 21 uderzeń na minutę. Jak sama widzisz nie jest dramatycznie.
 
Do góry