reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Rozumiem twoje rozdaznienie - sama tak mialam po transferze - to nie latwy czas i juz co wspolczuje tego czekania co jest nieuniknione dla kazdej z nas na kazdym etapie ciazy. Ale skoro lekarz jest pelen obaw to ja chyba tez mam do tego prawo - bo ty chyba jeszcze tytulu DOKTORA nie masz ???? Czy o czyms nie wiemy :p:D:D Mnie jeszcze dzisiaj czeka stresujaca wizyta - to naprawde ciezkie doswiadczenia, ktore myslalam ze znasz z autopsjii. Sama tez lepiej usiadz na swoim zgrabnym tylku i nie romzyslaj ani nie rozsadzaj zad duzo ;)
Kochana ty moja! ja doktora nie mam i lekarzem tez nie jestem. No, ale histerie jestem w stanie odróżnić widzę ją non stop u mojego 4,5 latka;-)
 
Wiesz co ja bylam tydzien temu na usg. 6 tydzien i tez powiedział że bije ale tak jak Margoolci nie sprawdził ile.
U mnie ginekolog też nie słuchała serduszka. Na pierwszej wizycie tylko potwierdziła że bije i jak to określiła na oko "dość żwawo". Akurat ma zasadę nie słuchać na pierwszej wizycie.
 
A czy taki krwiak mocno zagraza ciąży? Wiesz musze do niego isc zeby kogos miec na miejscu... Bo na ten moment zostalam sama ;( Wszystko na urlopach...
Oczywiscie,to jest mega niebezpieczne.Zalezy jeszcze gdzie go masz.Powinnas miec zwolnienie i tylko do wc chodzic.
Na ten moment,nikt ci nie pomoze bo ciaza jest b.ardzo wczesna.Wiecej zrobisz dobrego lezac niz chodzac.
 
@bazylia128 ja bym też nie poszła tak szybko na kolejne usg.
Ja poszłam na usg (gdyby nie było takich atrakcji to bym poszła w 8 tc) tylko dlatego, że miałam krwawienie i pózniej jak leżałam było Ok a jak chodziłam do pracy to leciało 😑. I na tej wizycie też mi nie mierzyli serduszka, powiedzieli, że to za wcześnie i jest to niebezpieczne. Pierwszy raz usłyszałam i zmierzyli serduszko jakoś Ok 12 tc. Co za dużo to nie zdrowo 🤷🏼‍♀️

@klaudiaanita @KarolinaJ79 gratuluje !!! 😘 za 8 miesięcy nudy ✊🏻✊🏻
@kate_p7 niech się pięknie wgryzają kropeczki 🥰
 
Ja mialam kiedys w ciazy krwiaka. Też kazal leżeć zeby sie wchłonął. Lezelam i sie wchłonąl. Jest zagrożeniem wiec nie wiem czy to dobry pomysl zeby dzis drugi raz isc na usg bo i nic nowego się nie dowiesz a takie częste naświetlanie nie jest.dobre dla kropka.
Co do serduszka jest szereg historii ze serduszko się rozkrecilo. Ja szczęścia nie mialam dwa razy bilo za wolno i potem przestało. 😣

Mam też pytanie do tych w ciazy początkowej bo zaczynam się martwić. Dziś 2gi dzien nie mam objawow 😣 weszłam w 7 tydzien czyli ten gdzie ronilam.. czy macie non stop objawy czy któraś tez miala przerwę.2 dniowa a potem powróciły?
Hej byłam w ciąży bliźniaczej i przerwy od objawów miałam ☺️ czasami więcej niż dwa dni ☺️ nic się nie martw to normalne ☺️
 
@bazylia128 ja bym też nie poszła tak szybko na kolejne usg.
Ja poszłam na usg (gdyby nie było takich atrakcji to bym poszła w 8 tc) tylko dlatego, że miałam krwawienie i pózniej jak leżałam było Ok a jak chodziłam do pracy to leciało 😑. I na tej wizycie też mi nie mierzyli serduszka, powiedzieli, że to za wcześnie i jest to niebezpieczne. Pierwszy raz usłyszałam i zmierzyli serduszko jakoś Ok 12 tc. Co za dużo to nie zdrowo 🤷🏼‍♀️

@klaudiaanita @KarolinaJ79 gratuluje !!! 😘 za 8 miesięcy nudy ✊🏻✊🏻
@kate_p7 niech się pięknie wgryzają kropeczki 🥰
Niech ten lutinus czyni są powinność :-)) ma być ciąża.
 
reklama
Dziewczynki, dziś robiłam badania i mam pytanie odnośnie wskaźnika homa.
Wyszedł mi równo 2. Glukoza 94, insulina 8.6
Czy powinnam dalej drążyć?
Nie robiłam narazie po obciążeniu bo jestem żydek i składam pieniążki na transfer [emoji85]
Rok temu robiłam po obciążeniu to miałam bardzo podobne wyniki i babeczka powiedziała że nie jest źle

Glukoza
Na czczo 92.5
1h 134
2h 94

Insulina
Na czczo 8.7
1h 64.8
2h 45.2

Czy już wtedy były przesłanki do IO?
 
Do góry