reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny od którego dnia cyklu przy crio mialyscie stosować steryd? I jak któraś miała encorton to w jakiej dawce? Któras może się orientuję od czego to zależy jaki steryd wybierają?
Od 5 dnia przed crio biorę Metypred 16mg. Jak zapytałam czemu nie ENCORTON to mój prowadzący powiedział że Metypred mocniejszy i więcej ciąż ma z niego.
 
reklama
Dla Was dziewczyny, wszystkiego co naj..., z okazji naszego swieta ;)
 

Załączniki

  • IMG_4017.JPG
    IMG_4017.JPG
    1,6 MB · Wyświetleń: 37
Myślisz ze przez 3 tyg spadnie tsh ? Już wysłałam im maila jak jutro nie dostanę recepty to spod ziemi wydobędą choćby od innego lekarza
Mi wyszło po pozytywnej becie tsh 2.9 dal mi ertyrox 25mg raz dziennie i po 1.5 tygodnia znow bylam na wizycie i spadło do 0.78. Ft4 wzrosło w tym czasie z 1.4 na 1.7.
 
Myślisz ze przez 3 tyg spadnie tsh ? Już wysłałam im maila jak jutro nie dostanę recepty to spod ziemi wydobędą choćby od innego lekarza
W 3 tygodnie napewno obniżysz tsh. Zawsze łatwiej to robić osobom które już biorą coś na tarczyce bo to kwestia zwiększenia dawki, a tak jak się od początku zaczyna to trzeba bardzo ostrożnie wprowadzać lek i modyfikować dawki, ale się da.
Ja przy drugim transferze w tydzień zeszłam z 7 do 1.1. Lekarz mi podwoił dawkę Euthoryxu co się skończyło na pogotowiu, także polecam delikatnie i na spokojnie zacząć.
 
Jest problem z euthoryx. Poza tym u mnie zawsze pilnuja TSH i z takimi wynikami napewno doktorek nie dopuscil by mnie do transferu ;( Ale moze spadnie... Ja na Twoim miejcu jesli nie spadnie odlozyla bym transfer...
Powiem wam dziewczyny, że ja się cieszę że u mnie w Irlandii leków nie brakuje bo i Euthoryx i prolutex dostaje po wcześniejszym zamowinieniu.
 
reklama
Do góry