reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak na prawdę to bym mój debiut. Najpierw zalałam ja na ok godzinę mlekiem u mnie tym razem kokosowym i dostałam trochę wiórków a później gotowałam na małym ogniu dopóki nie zrobiła się przezroczysta. Ciepłe przelała do słoiczków i salaterek. Na dół maliny mrożone a na górę mus z truskawek też mrożonych. Cukru dawalam bardzo mało.
Jak dla mnie super lekkie sycące i bardzo pyszne.
Ja bardzo lubię ryż gotowany na mleku kokosowym z owocami suszonymi, orzechami jak się ma ochotę. Ale to już jest bardzo energetyczne danie[emoji3]
 
Kupuję nasiona gotowe w sklepie. Wysiewam ok marca do skrzynek w domu. Jak troszkę podróż na trzeba je rozsadzic. A ok kwietnia maja do gruntu albo do skrzynek docelowych i już całkiem na dwór i do października zbieram pomidorki koktajlowe u mnie żółte i czerwone.
A jak potem opiekujesz się krzakiem??? Bo ja nie ogarniam zupełnie co i kiedy trzeba obrywać...
 
Dziewczyny wszystkiego najlepszego kobietki [emoji173]️[emoji173]️🥰[emoji8][emoji512][emoji512]

U mnie od wczoraj radośnie w domku - zawsze jak są kolorowe kwiaty w domu to i radość gości

IMG_1973.JPG
 
reklama
Dziewczynki sparawdzilam dzisiaj wyniki tsh i poszło w gier jes 2,97 anty tpo<9 wiec Ok ale to tsh mnie rozwaliło. Nie wiem czy mi wypisze euthyrox i czy to w ogóle coś pomoże tak krótko przed transferem

Help 😭😭😭
To nie wyklucza zajścia w ciążę. Ale zbić trzeba. Max do ciąży 2.5 najlepiej 2 . Tragedi nie ma. Niech wpiszę e receptę i szybko zbijesz
 
Do góry