reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Od 5 dnia przed crio biorę Metypred 16mg. Jak zapytałam czemu nie ENCORTON to mój prowadzący powiedział że Metypred mocniejszy i więcej ciąż ma z niego.
Jak brałam metypred to się najlepiej czułam, tylko przez to miałam wrażenie, że nie działa. Po sterydzie jestem zawsze trochę pobudzona i budzę się o dziwnych porach rano, a po tym nic. Dzięki za odp.
 
Słoneczko u nas wreszcie świeci i było miło pobiegać. @bazylia128 pytałaś kiedyś o jezioro, cyknęłam kilka zdjęć. Jezioro jest dosyć duże, ma ok 3km długości.
Od roku mamy bobry, nie wiadomo skąd się wzięły.
Jest takie jedno ogromne i piękne drzewo, zawsze się na nie gapię jak tam łażę.
IMG_20200308_121130.jpeg
IMG_20200308_121148.jpeg
IMG_20200308_121311.jpeg
IMG_20200308_121612.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_20200308_122610.jpeg
    IMG_20200308_122610.jpeg
    122,5 KB · Wyświetleń: 39
Ja prdle dziewczyny takiego mam jakiegoś stresa przedjutrem ze az mi niedobrze :( komuś wyszedł sikacz przy blastce w 9dot? Tak mnie korci zeby nasiurać 😭 mam takie huśtawki że raz ryczę raz się śmieję. Psychiatryk 😳🤦🏻😂 Wiem ze nie macie mi co powiedziec.. Musialam sie trochę pożalić... Niby sie nastawiam że ch*j z tego a jednak tli się nadzieja we mnie jeszcze...
 
Ja prdle dziewczyny takiego mam jakiegoś stresa przedjutrem ze az mi niedobrze :( komuś wyszedł sikacz przy blastce w 9dot? Tak mnie korci zeby nasiurać [emoji24] mam takie huśtawki że raz ryczę raz się śmieję. Psychiatryk [emoji15][emoji1750][emoji23] Wiem ze nie macie mi co powiedziec.. Musialam sie trochę pożalić... Niby sie nastawiam że ch*j z tego a jednak tli się nadzieja we mnie jeszcze...
No, to są emocje nie do pozazdroszczenia [emoji51]. Ale nadzieję musisz mieć, trzymam kciuki [emoji8]
Ja to takiej bety jak twoja nigdy u siebie nie widziałam [emoji51]. A sikacza nie rób, te dziady kłamią
 
Ja prdle dziewczyny takiego mam jakiegoś stresa przedjutrem ze az mi niedobrze :( komuś wyszedł sikacz przy blastce w 9dot? Tak mnie korci zeby nasiurać 😭 mam takie huśtawki że raz ryczę raz się śmieję. Psychiatryk 😳🤦🏻😂 Wiem ze nie macie mi co powiedziec.. Musialam sie trochę pożalić... Niby sie nastawiam że ch*j z tego a jednak tli się nadzieja we mnie jeszcze...


Sikacz to zła opcja kochana, ja robiłam przy becie 94 z porannego moczu jakiś super turbo czuły który ciążę pokazuje niby 6 dni wcześniej, a kreska była taka blada jakby jej wcale nie było. Do jutra wytrzymasz kochana, idź na spacer albo się zajmij czymkolwiek żeby myślenie i analizowanie wyłączyć a my tu wszystkie trzymamy mocne ✊✊✊✊✊
 
Ja prdle dziewczyny takiego mam jakiegoś stresa przedjutrem ze az mi niedobrze :( komuś wyszedł sikacz przy blastce w 9dot? Tak mnie korci zeby nasiurać [emoji24] mam takie huśtawki że raz ryczę raz się śmieję. Psychiatryk [emoji15][emoji1750][emoji23] Wiem ze nie macie mi co powiedziec.. Musialam sie trochę pożalić... Niby sie nastawiam że ch*j z tego a jednak tli się nadzieja we mnie jeszcze...
Rob. Mi wyszedl [emoji16]
 
reklama
Ja prdle dziewczyny takiego mam jakiegoś stresa przedjutrem ze az mi niedobrze :( komuś wyszedł sikacz przy blastce w 9dot? Tak mnie korci zeby nasiurać 😭 mam takie huśtawki że raz ryczę raz się śmieję. Psychiatryk 😳🤦🏻😂 Wiem ze nie macie mi co powiedziec.. Musialam sie trochę pożalić... Niby sie nastawiam że ch*j z tego a jednak tli się nadzieja we mnie jeszcze...
Dla mnie i tak jestes mega dzielna ;) Musisz byc fajna osóbką 👍 Mi kiedys sikacz wyszedl w 5 dpt blastki. Bardzo bardzo blada kreska ale byla. Tego dnia zrobilam i wynik 16 wiec moze cos wyjsc... Ale po co ci to dzisiaj? Odpusc i milo postaraj sie spedzic dzien a jutro bedziesz myslala dalej ;) A masz juz jakis plan dzialania w razie WU? Mnie zawsze to trzymalo ;)
 
Do góry