reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Słoneczko u nas wreszcie świeci i było miło pobiegać. @bazylia128 pytałaś kiedyś o jezioro, cyknęłam kilka zdjęć. Jezioro jest dosyć duże, ma ok 3km długości.
Od roku mamy bobry, nie wiadomo skąd się wzięły.
Jest takie jedno ogromne i piękne drzewo, zawsze się na nie gapię jak tam łażę.
Zobacz załącznik 1089036Zobacz załącznik 1089037Zobacz załącznik 1089038Zobacz załącznik 1089039
Za chwilke wszystko obloooookam bo mi lukasz marudzi i musze z nim chwilke pogadac ;)
 
reklama
Dla mnie i tak jestes mega dzielna ;) Musisz byc fajna osóbką 👍 Mi kiedys sikacz wyszedl w 5 dpt blastki. Bardzo bardzo blada kreska ale byla. Tego dnia zrobilam i wynik 16 wiec moze cos wyjsc... Ale po co ci to dzisiaj? Odpusc i milo postaraj sie spedzic dzien a jutro bedziesz myslala dalej ;) A masz juz jakis plan dzialania w razie WU? Mnie zawsze to trzymalo ;)
Tak mnie brzuch na*ierdala że muszę leżeć :( ale dzięki :) to miłe że coś probujecie radzić w tej beznadziejnej sytuacji 😘
Nie mamy planów bo nie mamy chwilowo kolejnych 15 tysi 🤦🏻💩💀
 
Ja prdle dziewczyny takiego mam jakiegoś stresa przedjutrem ze az mi niedobrze :( komuś wyszedł sikacz przy blastce w 9dot? Tak mnie korci zeby nasiurać [emoji24] mam takie huśtawki że raz ryczę raz się śmieję. Psychiatryk [emoji15][emoji1750][emoji23] Wiem ze nie macie mi co powiedziec.. Musialam sie trochę pożalić... Niby sie nastawiam że ch*j z tego a jednak tli się nadzieja we mnie jeszcze...
Ja ciągle trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
Dobrze, ze to już jutro [emoji173]
 
Powiem wam dziewczyny, że ja się cieszę że u mnie w Irlandii leków nie brakuje bo i Euthoryx i prolutex dostaje po wcześniejszym zamowinieniu.
Kochana zastanawia sie wlasanie nad tym metypredem ale juz widze ze sa braki, ale zastanawiam sie jeszcze jak to zrobic jesli od 10 dc chce brac steryd zeby zapanowac nad tarczyca ? Ja nigdy nie mam z nia problemy ostatnie badanie 0,9 ale czy zawsze ona po sterydzie urośnie?
 
No niestety koszta są powalające. Ja 3 tygodnie kupowałam lutinus 100 mg 21 czopków za 122 zł, a wczoraj już za to samo opakowanie płaciłam... 220 zł i to nie koniec jest niby koniec podwyżek... Także tygodniowo obecnie 250 zł na same leki na podtrzymanie. Dobrze, że mąż dobrze zarabia i mieliśmy oszczędności bo nie wiem co byśmy zrobili... Od tego roku jest dofinansowanie do leków do stymulacji, ale ceny tych do i po transferze to jest jakiś kosmos...
 
A co to sikanie da? Ja ostatnim razem cały czas miałam testy dodatnie a skończyło się jak skończyło. To bez sensu stres i zludna nadzieja. Współczuję bo czekanie ma wynik to mega nerwy.
Ja prdle dziewczyny takiego mam jakiegoś stresa przedjutrem ze az mi niedobrze :( komuś wyszedł sikacz przy blastce w 9dot? Tak mnie korci zeby nasiurać [emoji24] mam takie huśtawki że raz ryczę raz się śmieję. Psychiatryk [emoji15][emoji1750][emoji23] Wiem ze nie macie mi co powiedziec.. Musialam sie trochę pożalić... Niby sie nastawiam że ch*j z tego a jednak tli się nadzieja we mnie jeszcze...
 
Słoneczko u nas wreszcie świeci i było miło pobiegać. @bazylia128 pytałaś kiedyś o jezioro, cyknęłam kilka zdjęć. Jezioro jest dosyć duże, ma ok 3km długości.
Od roku mamy bobry, nie wiadomo skąd się wzięły.
Jest takie jedno ogromne i piękne drzewo, zawsze się na nie gapię jak tam łażę.
Zobacz załącznik 1089036Zobacz załącznik 1089037Zobacz załącznik 1089038Zobacz załącznik 1089039
No pieknie tam masz mój biegusiu ;)
 
Kochana zastanawia sie wlasanie nad tym metypredem ale juz widze ze sa braki, ale zastanawiam sie jeszcze jak to zrobic jesli od 10 dc chce brac steryd zeby zapanowac nad tarczyca ? Ja nigdy nie mam z nia problemy ostatnie badanie 0,9 ale czy zawsze ona po sterydzie urośnie?
Dr mówi że leki nie mają wpływu na tarczyce ale mnie kolejny raz leki podwyższyły tsh, nie wiem czy bardziej accofil czy metypred, ale fakt jest ze tsh mi zaraz rośnie jak tylko zaczynam leki na 5dni przed transferem.
Dlaczego chcesz steryd od 10dc?to dość wcześnie..
 
Dr mówi że leki nie mają wpływu na tarczyce ale mnie kolejny raz leki podwyższyły tsh, nie wiem czy bardziej accofil czy metypred, ale fakt jest ze tsh mi zaraz rośnie jak tylko zaczynam leki na 5dni przed transferem.
Dlaczego chcesz steryd od 10dc?to dość wcześnie..
Bo zawsze mialam na 5 dni przed i nic to nie dawalo wiec chciala bym teraz wczesniej sprobowac ale teraz znowu sie boje o TSH @fredka84 a tobie pasnik cos mowil ze masz kontorlowac TSH? Ty tez masz encorton duzo wczesniej...
 
reklama
Kochana zastanawia sie wlasanie nad tym metypredem ale juz widze ze sa braki, ale zastanawiam sie jeszcze jak to zrobic jesli od 10 dc chce brac steryd zeby zapanowac nad tarczyca ? Ja nigdy nie mam z nia problemy ostatnie badanie 0,9 ale czy zawsze ona po sterydzie urośnie?
Mi steryd zawsze podnosi. Ostatnio przed transferem miałam ok. 2 a potem ok4, 5,wiec mega podniosło. Może inaczej zareagujesz ale trzeba zbadać.
 
Do góry