reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Co do tych konfitur to on ma taka ZOŚKE ;) Co mu zawsze przynosi do domu i konfiture i chałke i jakis ser bialy, zakwas buraczany. Ja tego nie jem bo to az kipi tluszczem i ona to wszystko sama robi ;) On jej za to placi ale tez sypnie jej zawsze jakims komplementem, ktorego ona nie rozumie i sie smiej jak dziecko ;) OOjjj Panie Łukaszu :D:D:D On ja lubi i ja nie moge nic na nia powiedziec bo mnie zaraz poprawia :D:D:D Wpuszcza ja napewno do domu jak jestem w pracy bo jak przychodze do domu to ja czuje ;) Nawet moje psy ja lubia ;) A Zoska to ma wielkie cycory i kuperek tez spory ;)

@bazylia128 Ty ziółko nasze kochane jesteś zazdrosna? No proszę Cie. Każda inna przy Tobie jest nudna jak flaki z olejem 😁 Twój mężczyzna próbuje sobie swoje męskie ego podbudować bo przy takiej dzielnej kobiecie jak Ty to wiesz 😉
 
reklama
Hej Dziewczyny :)
Nie jestem w stanie was nadrobić :( Macierzyństwo zabiera mi 100% czasu ale wiem jedno warto :)
Uciekam z forum ale obiecuję ze wrócę gdy zdecyduje się na kolejnego malucha :) Oczywiście musze zapomnieć jeszcze ból porodowy:)

Trzymam za was mocno kciuki :* Wiem ze każdej się uda osiągnąć cel :* Warto marzyć i walczyć :)
Buziaki Pozdrawiamy
 
Myślisz ze przez 3 tyg spadnie tsh ? Już wysłałam im maila jak jutro nie dostanę recepty to spod ziemi wydobędą choćby od innego lekarza
Jest problem z euthoryx. Poza tym u mnie zawsze pilnuja TSH i z takimi wynikami napewno doktorek nie dopuscil by mnie do transferu ;( Ale moze spadnie... Ja na Twoim miejcu jesli nie spadnie odlozyla bym transfer...
 
@bazylia128 Ty ziółko nasze kochane jesteś zazdrosna? No proszę Cie. Każda inna przy Tobie jest nudna jak flaki z olejem 😁 Twój mężczyzna próbuje sobie swoje męskie ego podbudować bo przy takiej dzielnej kobiecie jak Ty to wiesz 😉
Cos ty raczej nie jestem zazdrosna bo ona jest po 40 i chyba nigdy pudru na oczy nie widziala ;) Ale wiem ze ja bardzo lubi. Ona taka fajna skromna kobietka ze wsi jest... Tylko wlasnie nie wim dlaczego zawsze przychodzi do niego i najchetniej jak ja w pracy jestem ;)
 
A idź ty z tymi ptakami [emoji849]. Właśnie rzucałam w kosy kamieniami bo pod podbitkę pod dachem chcą wleźć[emoji51].
Żadnego nie trafiłam oczywiście, bo mi szkoda
A tem moj pacanek ciagle sypie tym ptaszyskom slonecznik i sie cieszy ze wszystkie z okolicy do niego przylatuja ;) Tylko taras zasrany i zasyfiony skubinkami ;)
 
reklama
Do góry