reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja wierzę, że bedzie dobrze i odrazu daj nam znać jak po wizycie! ❤

Jestem szczęśliwa bo długo czekałam na ta chwile :)
Ale widzę, że ktoś tu marzy o córeczce? :)
Będę się cieszyła i z chłopca i dziewczynki...Ale zawsze marzyłam o księżniczce takiej malutkiej ,te sukieneczki i kokardki :D a wiem ze szczęścia.mogę nie mieć tak dużo aby była kiedyś trzecia dziewuszka:p najważniejsze aby było dzidzi zdrowe, aby było z nami:yes: i tak je kocham czy chłopczyk czy dziwwczynka:) mój syn codziennie rano głaszcze mnie po brzuchu i się pyta "jak się spało malutki":tak:
 
reklama
Dziekuje dziewczyny za kciuki, mysli i dobre slowa:) sam transfer to rachu ciachu. Kurde no i myslalam ze poleze sobie troche po wprowadzeniu zarodkow a oni " dziekujemy i mozna isc zrobic siusiu" no fajnie fajnie. Chcialam zeby mlodziaki sie zadomowily u mnie:) teraz martwie sie ze mnie tak przegonili:( powiedzialam lekarzowi ze wyjezdzamy, poweidzial zeby w pt zrobic bete ze juz bedzie wiadomo co i jak:)
Kochana bo tak na prawde nie ma znaczenia czy po transferze od razu wstaniemy czy będziemy lezec.nam sie wydaje ze lepiej jak polezymy ale to na prawde nie ma wplywu na powodzenie transferu. Będzie dobrze kochana✊✊✊
 
Będę się cieszyła i z chłopca i dziewczynki...Ale zawsze marzyłam o księżniczce takiej malutkiej ,te sukieneczki i kokardki :D a wiem ze szczęścia.mogę nie mieć tak dużo aby była kiedyś trzecia dziewuszka:p najważniejsze aby było dzidzi zdrowe, aby było z nami:yes: i tak je kocham czy chłopczyk czy dziwwczynka:) mój syn codziennie rano głaszcze mnie po brzuchu i się pyta "jak się spało malutki":tak:
Oj coś mi sie zdaje ze bedziesz miec fajnego pomocnika przy dziecku:) a ile syn ma lat?
 
Kochana bo tak na prawde nie ma znaczenia czy po transferze od razu wstaniemy czy będziemy lezec.nam sie wydaje ze lepiej jak polezymy ale to na prawde nie ma wplywu na powodzenie transferu. Będzie dobrze kochana✊✊✊
Ja leżałam prawie z nogami do góry:) bo wydawal9 mi się że to pomoże A jak chodziłam to jak po operacji nog:p z perspektywy czasu chce mi się z siebie śmiać:)
 
Wasze zdrowie dziewczynki 15249332456246465991788237377472.jpg
 

Załączniki

  • 15249332456246465991788237377472.jpg
    15249332456246465991788237377472.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 88
reklama
Do góry