reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ma ktos moze ta cudowna rozpiske z etapami jakie przechodza zarodeczki po transferze ;)
Z tego co pamietam moje blastki juz sie dobrze zagniezdzaja ;)
 
reklama
No nawet tak nie myśl kochana! Mow do brzuszka Mamuska i zero takich myśli! ✊
A jakieś zachcianki?:) a sama czy Mąż na weekend w domu?
Ja dobrze , dziekuje :* mała tancuje w brzuchu , wyprawka się robi także czas leci jak głupi! Niedlugo sama zobaczysz pp 1trymestrze jak poleci :)
Staram się nie myśleć ale wiesz jak jest... To brzuszka mówimy. Mój mąż nazwał go "Krzysio" , syn "Tomek" a ja na przekór "Krystyna":p Staram się nie schizować ale różnie to bywa.
Zachcianki mam ale to raczej chcica na coś ostrego, z octem itp więc raczej ich nie spełniam. Każda sałatę odchorowuje pomimo ze tak ja uwielbiam zawsze lubialam słodycze a teraz leżą i czekają aż znowu najdzie mnie na nie ochota ;) dobrze że poniedzialek blisko bo dłużej bym chyba nie wytrzymała .
Musisz być teraz bardzo szczęśliwa...te różowe ubranka ❤❤ sama słodycz ❤
 
Ma ktos moze ta cudowna rozpiske z etapami jakie przechodza zarodeczki po transferze ;)
Z tego co pamietam moje blastki juz sie dobrze zagniezdzaja ;)

IMG_0838.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0838.JPG
    IMG_0838.JPG
    127,1 KB · Wyświetleń: 1 069
  1. 2-3 dniowe:
    1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli
    2dpt .. Embrion staje sie blastocysta
    3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki
    4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
    5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywac" sie w endometrium
    6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
    7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana
    8dpt...Zaczyna byc produkowane HCG
    11dpt...HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie robić sikacza

    Jezeli tansferowany 5 dniowa blastocyste :

    1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki
    2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
    3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywac" sie w endometrium
    4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
    5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany
    6dpt...Zaczyna byc produkowane HCG
    9dpt...HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza

@gosia321
 
Staram się nie myśleć ale wiesz jak jest... To brzuszka mówimy. Mój mąż nazwał go "Krzysio" , syn "Tomek" a ja na przekór "Krystyna":p Staram się nie schizować ale różnie to bywa.
Zachcianki mam ale to raczej chcica na coś ostrego, z octem itp więc raczej ich nie spełniam. Każda sałatę odchorowuje pomimo ze tak ja uwielbiam zawsze lubialam słodycze a teraz leżą i czekają aż znowu najdzie mnie na nie ochota ;) dobrze że poniedzialek blisko bo dłużej bym chyba nie wytrzymała .
Musisz być teraz bardzo szczęśliwa...te różowe ubranka ❤❤ sama słodycz ❤
Ja wierzę, że bedzie dobrze i odrazu daj nam znać jak po wizycie! ❤

Jestem szczęśliwa bo długo czekałam na ta chwile :)
Ale widzę, że ktoś tu marzy o córeczce? :)
 
Staram się nie myśleć ale wiesz jak jest... To brzuszka mówimy. Mój mąż nazwał go "Krzysio" , syn "Tomek" a ja na przekór "Krystyna":p Staram się nie schizować ale różnie to bywa.
Zachcianki mam ale to raczej chcica na coś ostrego, z octem itp więc raczej ich nie spełniam. Każda sałatę odchorowuje pomimo ze tak ja uwielbiam zawsze lubialam słodycze a teraz leżą i czekają aż znowu najdzie mnie na nie ochota ;) dobrze że poniedzialek blisko bo dłużej bym chyba nie wytrzymała .
Musisz być teraz bardzo szczęśliwa...te różowe ubranka [emoji173][emoji173] sama słodycz [emoji173]

Ja mam dokładnie to samo, słodycze niet tylko kwaśne bym jadła, wypijam wszystkie wody z ogórków jakie mam w domu [emoji85]
 
Dziekuje dziewczyny za kciuki, mysli i dobre slowa:) sam transfer to rachu ciachu. Kurde no i myslalam ze poleze sobie troche po wprowadzeniu zarodkow a oni " dziekujemy i mozna isc zrobic siusiu" no fajnie fajnie. Chcialam zeby mlodziaki sie zadomowily u mnie:) teraz martwie sie ze mnie tak przegonili:( powiedzialam lekarzowi ze wyjezdzamy, poweidzial zeby w pt zrobic bete ze juz bedzie wiadomo co i jak:)
 
reklama
Do góry