reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja transfer też miałam w 22 dniu cyklu :)
Ja miałam nie raz na cyklach naturalnych bo mam długie, Owu 17/18 dz + 5 dni bo blastki. Ale teraz na sztucznym jestem od dawna gotowa tylko z powodu procedur się przedłużyło. No nic, poczekam tylko nie skacze z radości z tego powodu bo mam sporo procedur dodatkowych częściowo poza klinika i trochę mi się terminy rozjeżdżają. Nie mówiąc o tym ze nie lubię czekac jak się na coś nastawiłam, odpowiednio z praca pozałatwiałam i takie tam. No ale co zrobić. Coś miłego zrobić sobie a nie marudzić, nic nie poradzę :)
 
reklama
Ja miałam nie raz na cyklach naturalnych bo mam długie, Owu 17/18 dz + 5 dni bo blastki. Ale teraz na sztucznym jestem od dawna gotowa tylko z powodu procedur się przedłużyło. No nic, poczekam tylko nie skacze z radości z tego powodu bo mam sporo procedur dodatkowych częściowo poza klinika i trochę mi się terminy rozjeżdżają. Nie mówiąc o tym ze nie lubię czekac jak się na coś nastawiłam, odpowiednio z praca pozałatwiałam i takie tam. No ale co zrobić. Coś miłego zrobić sobie a nie marudzić, nic nie poradzę :)
Będzie dobrze :) trzeba do końca w to wierzyć :) czasami jest ciężko wszystko zgrać ale trzeba próbować .. 3mam kciuki za Was :)
 
@marg88 a co u Was cudaki ❤ :) jak sie czujesz :)
Dziękuję że pytasz :) dzisiAj jakiś humorem czarny...wszystko mnie wkur...:realmad: powód ?? Hmm sama nie wiem...może stres przed wizytą w poniedziałek. Boję się ze już nie zobaczę serduszka... na dodatek jakieś dzisiaj dziwne skurcze w brzuchu, wzięłam już nospe i magnez i dalej więc może melisa pomoże. Na dodatek mój zołądek mnie ciągle boli, pewnie to efekt leków.
Moje jedyne objawy to ładne piersi...oj mogły by być zawsze takie piękne i pełne , biustonosza nie trzeba :p
a co u Ciebie jak się czujesz?? Robisz już powoli zakupy, wyprawkę dla Malenstwa??
 
Ja dziś rano na 7 byłam na pobraniu krwi(weryfikacja 9dpt),a jak wrocilam do domu,to poszłam od razu spać i M obudził mnie o 12,żebyśmy zdążyli na wizytę.Też biorę kosmiczne dawki progesteronu(luteina dopochw.3x3,podjezykowa 3x4) i estrofem 4x1.Teraz czekamy na wizytę
 
Cześć Dziewczyny,

jest to mój debiut na forum. dokładnie tydzień temu miałam FET jednego mrożonego zarodka. To było moje pierwsze podejście. Wcześniej 4 razy podchodziłam do IUI. Nie ukrywam, że jestem już chyba u kresu wytrzymałości :( a od wczoraj czuję ból brzucha i pleców jak na @... i już się zaczynają czarne myśli...
Cześć :-) Witamy.Poczytaj sobie historie,mnie obecność na forum daje dużo siły, wsparcie dziewczyn pozwala sie trzymać,poza tym jak czytam inne historie to sama uczę się pokory i cierpliwości,na pewno ostatnie co warto zrobić,to się załamać :-) Zostań z nami,zobaczysz,że zyskasz nową perspektywę :-)
 
Dziękuję że pytasz :) dzisiAj jakiś humorem czarny...wszystko mnie wkur...:realmad: powód ?? Hmm sama nie wiem...może stres przed wizytą w poniedziałek. Boję się ze już nie zobaczę serduszka... na dodatek jakieś dzisiaj dziwne skurcze w brzuchu, wzięłam już nospe i magnez i dalej więc może melisa pomoże. Na dodatek mój zołądek mnie ciągle boli, pewnie to efekt leków.
Moje jedyne objawy to ładne piersi...oj mogły by być zawsze takie piękne i pełne , biustonosza nie trzeba :p
a co u Ciebie jak się czujesz?? Robisz już powoli zakupy, wyprawkę dla Malenstwa??
No nawet tak nie myśl kochana! Mow do brzuszka Mamuska i zero takich myśli! ✊
A jakieś zachcianki?:) a sama czy Mąż na weekend w domu?
Ja dobrze , dziekuje :* mała tancuje w brzuchu , wyprawka się robi także czas leci jak głupi! Niedlugo sama zobaczysz pp 1trymestrze jak poleci :)
 
Ja dziś rano na 7 byłam na pobraniu krwi(weryfikacja 9dpt),a jak wrocilam do domu,to poszłam od razu spać i M obudził mnie o 12,żebyśmy zdążyli na wizytę.Też biorę kosmiczne dawki progesteronu(luteina dopochw.3x3,podjezykowa 3x4) i estrofem 4x1.Teraz czekamy na wizytę
I jaki wynik Kochana??? ;) pisz nam tu szybciutko :p
Tego estrofemu jakoś wyjątkowo dużo bierzesz...
 
Dzieki dziewczyny za kciuki. Pisze bo jade autem to mam chwile. Nie odzywam sie bo mamy impreze rodzinna i przygotowania mnie wciagnely.

Powtarzam sobie ze jestem w ciąży. Bo wkoncu wlasnie wracamy we 4.
Powtarzam sobie ze zrobilam wszystko co moglam.
Podali mi 3 dniowy zarodek klasy 4b. Teraz juz tylko musi pozostac w brzuchu u mamusi.

Kciuki za bety. Wizyty i transfery.
 
reklama
Mam juz swoje wyniki
W dniu transferu:progesteron 6.76 ng/ml w 2dpt 31.7 ng/ml
Estradiol 146.6 pg/ml 2dpt 2245 pg/ml
Co wy na to ? Nie wiem czy nie zmniejszyc estrofemu
 
Ostatnia edycja:
Do góry