reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej kochane, jutro mnie nie ma na forum- szkolny caly dzien! W pon na 9.00 usg, prosze o mooooooooocne kciukasy! Dam znac jak tylko wroce!
Byla cisza w brzuszku, od 2 dni klucie po srodku, dzis bol jak na @ i raz z lewej, raz z prawej strony klucie. To termin na ktory miala by przypadac owulacja, myslicie ze te klucia moga byc z tym zwiazne? Milej nocy i niedzieli!
 
Aduś właśnie sprawdziłam jednak zarodek był jednak klasy 3AB no i powiedzieli mi że Top Quality i żeby niczym się nie martwić. No to się nie zagłebiałam. W Anglii limtują informacje, dlatego że czasem z niższej klasy też jest piękna zdrowa ciąża więc po co stresować kobietę.Wyobrażasz sobie ile naturalnych ciąż jest "różnych klas". Bedzie dobrze zobaczysz. Proszę Ci uwierz w to, powtarzaj sobie jestem w ciąży, wizualizuj rozwijający się w Tobie zarodek, a poźniej dzidzie ktora przychodzi na świat, juz niedługo będziesz mamą.

Dla Ciebie i innych polecam stronę Niepłodność i 4krokidocudu - wsparcie dla niepłodnych par.. Nasza psychika odgrywa bardzo ważną rolę. patrzcie na małe dzieci one rodzą się z przekonaniem, wiara że mogą wszystko wyczarowac osiągnąć, dorośli psują często im ten świat wiary w siebie małego człowieka, poddając ograniczeniom, zbyt realnym mysleniem. Odkryj w sobie małe dziecko Twoją dawną zdolność do ufania że wiara przenosi góry. Uwierz w siebie i w to że jesteś w ciąży

Aisha &&&&&&&&&&&
 
Długo szukałam czegoś dla Was na dzisiaj.
Aż znalazłam oto taki obrazek.
Tylko się nie poprzeziębiajcie tańcząc w kroplach deszczu:-D
Kochane, cudownej niedzieli.

534451_411564895575644_1047408785_n.jpg
 
Zosia_K dziękuje Ci za link do strony i Twoje porady, wiedziałam, że tak należy postępować, ale nie praktykowałam tego; trzeba odgonić te czarne myśli,myśleć pozytywnie, wypowiadać na głos pragnienia, dzięki Tobie i informacjom na tej stronie, jak również The Secret wiem lepiej jak sprawić, aby marzenia się spełniały :-)

Aisha trzymam kciuki za jutrzejsze usg
yes2.gif
 
reklama
WIECIE COS W TYM JEST! JA JESTEM JUZ 3DOBE Z MOIMI BĄBELKAMI I PSYCHOLOG TEZ MÓWIŁA.ŻEBYM POWTARZAŁA ŻE JESTEM W CIĄŻY JURTO PIERWASZA WERKA! POZDRAWIAM I ŻYCZE MIŁEGO DNIA!!!!!!!!!!:blink:
 
Ostatnia edycja:
Do góry