reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej kochane, jutro mnie nie ma na forum- szkolny caly dzien! W pon na 9.00 usg, prosze o mooooooooocne kciukasy! Dam znac jak tylko wroce!
Byla cisza w brzuszku, od 2 dni klucie po srodku, dzis bol jak na @ i raz z lewej, raz z prawej strony klucie. To termin na ktory miala by przypadac owulacja, myslicie ze te klucia moga byc z tym zwiazne? Milej nocy i niedzieli!
 
Aduś właśnie sprawdziłam jednak zarodek był jednak klasy 3AB no i powiedzieli mi że Top Quality i żeby niczym się nie martwić. No to się nie zagłebiałam. W Anglii limtują informacje, dlatego że czasem z niższej klasy też jest piękna zdrowa ciąża więc po co stresować kobietę.Wyobrażasz sobie ile naturalnych ciąż jest "różnych klas". Bedzie dobrze zobaczysz. Proszę Ci uwierz w to, powtarzaj sobie jestem w ciąży, wizualizuj rozwijający się w Tobie zarodek, a poźniej dzidzie ktora przychodzi na świat, juz niedługo będziesz mamą.

Dla Ciebie i innych polecam stronę Niepłodność i 4krokidocudu - wsparcie dla niepłodnych par.. Nasza psychika odgrywa bardzo ważną rolę. patrzcie na małe dzieci one rodzą się z przekonaniem, wiara że mogą wszystko wyczarowac osiągnąć, dorośli psują często im ten świat wiary w siebie małego człowieka, poddając ograniczeniom, zbyt realnym mysleniem. Odkryj w sobie małe dziecko Twoją dawną zdolność do ufania że wiara przenosi góry. Uwierz w siebie i w to że jesteś w ciąży

Aisha &&&&&&&&&&&
 
Długo szukałam czegoś dla Was na dzisiaj.
Aż znalazłam oto taki obrazek.
Tylko się nie poprzeziębiajcie tańcząc w kroplach deszczu:-D
Kochane, cudownej niedzieli.

534451_411564895575644_1047408785_n.jpg
 
Zosia_K dziękuje Ci za link do strony i Twoje porady, wiedziałam, że tak należy postępować, ale nie praktykowałam tego; trzeba odgonić te czarne myśli,myśleć pozytywnie, wypowiadać na głos pragnienia, dzięki Tobie i informacjom na tej stronie, jak również The Secret wiem lepiej jak sprawić, aby marzenia się spełniały :-)

Aisha trzymam kciuki za jutrzejsze usg
yes2.gif
 
reklama
WIECIE COS W TYM JEST! JA JESTEM JUZ 3DOBE Z MOIMI BĄBELKAMI I PSYCHOLOG TEZ MÓWIŁA.ŻEBYM POWTARZAŁA ŻE JESTEM W CIĄŻY JURTO PIERWASZA WERKA! POZDRAWIAM I ŻYCZE MIŁEGO DNIA!!!!!!!!!!:blink:
 
Ostatnia edycja:
Do góry