reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam wszystkie dziewczyny na ty forum ;-) Podglądam was dość często i to co tu piszecie bardzo pomogło mi w podjęciu decyzji odnośnie in vitro. To będzie nasze pierwsze in vitro i bardzo się denerwuje. Mam nadzieję że z wami będzie mi łatwiej przez to wszystko przejść. ELCIA 83 3-mam za ciebie mocno kciuki ;-)
 
reklama
A w temacie afirmacji i medytacji mogę polecić Wam książkę "Dziecięce dusze" Waltera Makichena

[h=3][/h]


Jak komunikować się z duszą dziecka, które ma przyjść na świat?
Dziecięce dusze to książka przeznaczona przede wszystkim dla osób, które pragną mieć dziecko. Stanowi zbiór odpowiedzi na pytania, które od zawsze nurtują rodziców. Autor, Walter Makichen, odpowiada na nie i sugeruje, jak dowiedzieć się, czy pisane jest Ci mieć dziecko, dlaczego nie udaje Ci się zajść w ciążę oraz co próbuje Ci powiedzieć Twoja nienarodzona pociecha. Zawarte w książce wskazówki pomogą stworzyć przyjazne, pełne troski i miłości otoczenie dla przyszłego maleństwa. Autor książki kontaktuje się z dziecięcymi duszami już od niespełna dwudziestu lat, a zatem jego doświadczenie w tej materii na pewno pomoże rozwiązać wiele problemów związanych z założeniem rodziny.

Z tej książki dowiesz się między innymi:

* w jaki sposób należy tworzyć energię niezbędną dla dziecięcych dusz;
* co łączy przeszłe życia i czakry z twoim nienarodzonym dzieckiem;
* czym jest umowa poczęcia;
* dlaczego zdarzają się poronienia i jakie jest ich znaczenie;
* co łączy dziecięce dusze z aniołami stróżami;
* jaki związek ma adopcja z reinkarnacją;
* w jaki sposób przygotować się na poczęcie, a później – na poród;
* w jaki sposób przywołać do siebie dziecięcą duszę;
* których technik medytacyjnych i wizualizacyjnych użyć, by zachęcić do siebie przyszłą pociechę.

Dzięki Dziecięcym duszom staniesz się takim rodzicem, jakim zawsze pragnąłeś zostać.
 
Napisze jeszcze coś o nas. Ja mam 24l a mój M 28 o dzidzie staramy się od 2 lat, zrobiliśmy wszystkie badania i problem jest po stronie mojego M:-( ale nie poddajemy się bardzo nam zależy na tym byśmy byli PEŁNĄ rodzinką i musi się nam udać nie dopuszczam innej opcji jednak jak was czytam to tyle dziewczyny przeszłyście że jak pomyślę że to wszystko mnie czeka to nie wiem co robić, myśleć. Jednak dla tych chwil kiedy piszecie że się udało i mi się che walczyć. Udanej i miłej niedzielki dla was wszystkich;-)
 
Monik jestescie bardzo mlodzi i napewno szybko wam sie uda.. duzo z nas przezyla sporo ale jest tez sporo dziewczyn do ktorych los sie usmiechnal i udalo im sie za pierwszym razem czego Tobie zycze. Naszczescie invitro samo w sobie daje nam mozliwosc rodzicielstwa ktorego wiekszosc z dziewczyn decyzujacych sie na invitro nie ma naturalnie, wiec mysle ze decyzja o invitro jak najbardziej sluszna :tak: Powodzenia!!!
 
dorex a u Ciebie ile maluchow?dlaczego nie masz suwaczka :) jakie miales blastusie podane ? caly czas martwie sie o ta wczesna blastocyste czy cos z niej bedzie :-(
 
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa i nie wiem nawet czy umiem napisać posta, ale spróbuję. Chciałam się z Wami przywitać i powiedzieć Wam, że czytam wpisy od jakiegoś tygodnia. Chciałam się do Was przyłączyć dopiero jak będę na bieżąco, ale to niemożliwe. Jestm na 20.09 i nie mogę dogonić:-) Zatem właśnie dołączyłam. Widzę jak się wspieracie i pomagacie sobie. To miłe i tak potrzebne. Nigdy nie sądziłam, że napiszę cokolwiek na forum, a tu proszę - jestem. Jesteście wspaniałe i dzielne i życzę wszystkim udanych punkcji, transferów, pozytywnych testów i bezproblemowych 9 miesięcy w oczekiwaniu na upragnione dziecko.
Ja w najbliższy piątek mam punkcję, transfer chyba w niedzielę i oczywiście, standardowo bardzo się boję niepowodzenia. Pozdrawiam Was wszystkie i wracam do czytania zaległych postów.
 
hej dziewczyny, ostatnio zaglądam tu z doskoku, więc nie jestem na bieżaco ale witam nowe koleżanki:-) im nas więcej tym raźniej.
aisha , elcia trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& będzie ok:tak:
zosia dzieki za lin do tej strony o sile naszych myśli, naprawdę fajna, polecam dziewczynom które jeszcze tam nie zajrzały .
 
Ostatnia edycja:
fusun, Monik - witamy na forum. fajnie ze ciagle dalczaja nowe twarze.

Fusun ja transfer (ale mrozaczkow) mam w czwartek taze bedziemy testowaly w podobnym terminie :-). Napisz cos wiecej o punkcji: ile jajeczek pobreali ile sie zplodnilo, gdzie sie leczycie?
Monik a ty gdzie i kiedy podchodzisz? Mlody wiek jes twoim sprzymierzencem. dobrze ze tak szybko sie zdecydowaliscie:-)
 
reklama
Witajcie nowe dziewczyny fusun i monik. Fajnie, że do nas dołączyłyście, życzę Wam powodzenia i trzymam kciuki, aby udało się Wam za pierwszym razem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry