reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Aduś miałam podane 2 maluchy ( podeszłam tym razem w trzecim podejściu na żywioł i nie dopytywałam się jakie są zaufałam lekarzowi i biologowi )na razie jeden się ujawnił a drugi hmmm okaże się za 2 tygodnie. U mnie miałam 10 zarodków i wybrali najlepsze a 8 jest na zimowisku.
Nie martw się na zapas tylko myśl pozytywnie mi właśnie przy takim podejściu się udało, trzymam kciuki
:tak:

a suwaczek będzie jak zobaczę serduszko
;-)


 
lolitka ja testuje w piatek i tego samego dnia bronie pracy mgr ! ale szok..niestety nie mam dobrych przeczuc :( Ty kochana wiesz tak duzo, mialam podana wczesna blastocyste i blatocyste 3bb , obie naciete otoczki.. nie wiem co z tego bedzie :( z pozostalych 5-ciu moze nic nie byc :( jutro mam miec telefon czy zamroza dwie. po raz drugi moze nie byc co mrozic.. mialam 9 kumulusow i 7 komorek z czego wszystkie sie zaplodnily, to chyba niezle, i do drugiej doby rozwno rozwijaly a pozniej ... takie roznice :( czuje ze nic z tego nie bedzie :-( nie wiem dlaczego tak sie dzieje...
 
Dzięki za miłe przywitanie:-)
elala To moje pierwsze invitro. Zarówno ja jak i mój mąż mamy dzieci z poprzednich związków. Poczęte naturalnie i bez problemu. A teraz okazuje się, że ja mam obustronnie niedrożne jajowody (stan po cesarskim cięciu), a o prametrach nasienia męża to nawet niespecjalnie umiem się wypowiedzieć - i za mało i kiepska morfologia i co chyba najgorsze fragmentacja DNA na poziomie takim, który zdyskwalifikował nas z "Invitro do skutku" (Invimed Gdynia).Aha - ja po laproskopii w maju b.r. i wyłuszczeniu torbieli mam AMH na poziomie 0,7 - dr Kw...... z Invimedu twierdzi, że to właśnie przez to wyłuszczenie tak mi spadło (chociaż nie wiem jakie miałam wczesniej - nigdy nie badałam). W każdym razie od ponad 3 lat staraliśmy się naturalnie i nic. Nawet przez godzinę nie byłam w ciąży. Stąd decyzja o invitro. Ja jestem teraz w trakcie stymulacji (dokładnie od tygodnia), na ostatnim podglądaniu dwa dni temu w piątek miałam 10 jajeczek (po 5 na każdy jajnik). Doktorek twierdzi, że dobrze zareagowałam na stymulację. Pożyjemy, zobaczymy....
 
fusun mamy tego samego doktora i klinikę :-), ja zaczynam kolejną stymulację w październiku. 10 jajeczek to dobry wynik, niech teraz ładnie rosną.
Ja tak jak Ty mam niedrożne oba jajowody. U mnie mówią, że najprawdopodobniej stało się to po łyżeczkowaniu macicy po pierwszej obumarłej ciąży.
 
Ostatnia edycja:
Adus: ladnie ci sie zapladniaja i masz blastki wiec jest piknie. Sie uda: a co ma sie nie udac. Zarodki zawsze obumieraja: to stan naturalny wiec sie nie dziw ze od drugiej doby cos sie zle dzieje. Wazne zeby z tych 7 jeden sie super znalazl a na to jest zawsze szansa. Ja nigdy nie mialam nawet blastki przy tylu podejsciach a sie udalo w koncu. Ty masz znacznie wieksze szanse: musi byc dobrze. Bedzie obroniona praca i dwie wypasione krechy !
 
reklama
Do góry