reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dziewczyny nie wiem co mam o tym myslec... podano m dzis dwie blatocysty jedna wczesna blastocysta B druga 3BB. Pozostalo 5 z czego z 3 nic nie bedzie a dwie sa pod obserwacja bo nie wiadomo czy bedzie sens je zamrazac...:( niby ta 3 B jest b.dobrez rokujaca, ta wczedsna niewiadomo :( troche sie podlamalam bo znow bez rewelacji :no: za pierwszym razem mialam 2 x 1BB i jedna sie implantowala tylko ze w jajowodzie. Teraz oba maluchy mala nacieta otoczke. jakie wy mialyscie blastocysty jak sie wam udalo? blastocysty numeruje sie inaczej niz 3 dniówki.. ojoj do piatku cala wiecznosc i obawiam sie kolejnej porazki. niewiem jak ja zniose!tym bardziej jak nic nie zamroza...w drugiej dobie 6 z nich rozwijalo sie rowno a juz w 5 dobie takie rozbieznosci :-( Nie rozumiem powodu... z dziewiecu kumulusów bylo 7 kom i wszystkie sie zaplodnily czyli poczatek nie najgorszy. nie wiem co mam myslec o tym
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)

Ostatnio mało się udzielam, ale codziennie Was podczytuję więc jestem na bieżąco :-)

agula dziękuję za pamięć. Tak jak pisałam nie poddajemy się i walczymy nadal, zresztą jestem w 2 letnim programie i musi nam się w końcu udać. 9.10 idę na rozmowę do doktora, opracujemy kolejny plan działania i od @ październikowej zaczynamy wyciszanie i stymulację. Już nie mogę się doczekać kiedy znowu dostanę moje maluszki pod opiekę i mam nadzieję, że tym razem zadomowią się na dłużej.

dorex trzymam kciuki za 2 bąbelka. Na razie gratuluję 1 pewnego bobaska. Cieszę się z Twojego szczęścia.

aduś czemu Ty wszystko widzisz w czarnych kolorach? o jakiej Ty porażce mówisz? Kochana uda się, uwierz w to proszę.

lawendowy sen
przepraszam, że się nie odezwałam, miałyśmy się spotkać, ale niestety byłam bardzo zabiegana, miałam ciężki tydzień w pracy ale udało się wyrobić plan. Obiecuję, że w tym tygodniu odezwę się na 100% :-)

magdusia Twoja córeczka jest śliczna i ma piękne imię :-)


Dziewczynki nadal za wszystkie trzymam kciuki i każdej z osobna kibicuję!
 
elala wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, dużo uśmiechu każdego dnia

zosiu
teraz już możesz być spokojniejsza, zobaczyłaś swojego ślicznie rozwijającego się maluszka. Najważniejsze, że wszystko jest dobrze, na kiedy masz termin porodu? Ciekawe czy będzie synuś czy córeczka :-)
 
dziewczyny zazdroszcze wam tego pozytywnego myslenia :tak: Mnie tak duzo przykrosci i bólu w zyciu juz spotkalo ze zawsze juz nastawiam sie na najgorsze... martwi mnie ta wczesna blastocysta, czy cos z niej bedzie
madzielanek super postawa, tak trzymaj :tak:
Zosiu a co mowila ci embriolog na temat tej 3bb?
 
aduś-ja miałam podane 4bb i 4bb doktor powiedziałą że sa b.dobre takze chcem w to wierzyc! Dzis juz mineła druga doba =! A i jeszcze jak em po aku?
 
reklama
Do góry