reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Magdusia Lenka jest przesłodka:tak:

Ja jestem po wczorajszym pierwszym usg jeden bąbel jest na pewno i mam jego śliczną fotkę ale lekarz coś przebąkuje że coś tam jeszcze wdać i jest możliwe że za 2 tygodnie ktoś się jeszcze ujawni;-)
i znów odliczam od nowa tym razem 2 tygodnie:-)
 
reklama
Magdusia - Lenka jest prześliczna!
dorex - serdecznie Ci gratuluje i trzymam już kciuki za kolejne usg, aby drugi maluszek się pokazał
yes2.gif
 
Cześć Dziewczyny. Wczoraj byłam w 8 dpt, nie wytrzymałam i zrobiłam betę. Wynik 1,2. Norma laboratorium <1 dla braku ciąży. Jestem już po 2 nieudanych invitro, wówczas dwukrotnie w 14 dniu miałam betę 0,1 i 0,2. Czy wg. was wynik 1,2 w 8 dpt świadczy o niepowodzeniu :( ? Miałam wszczepione 2 zarodki 9A i 12A.
 
Dorex, gratuluję i trzymam kciuki żeby braciszek lub siostrzyczka tego widoczneo bąbelka też się ujawniła :-)

Egula a ilu dniowe zarodki Ci podano? Myśle, że w 8 dpt. jeszcze nic może nie być przesądzone bo nie wiadomo czy zarodki zdażyły się zagnieżdzić. Trochę się pośpieszyłaś z tą betą. Wynik 1,2 może świadczyć, że coś się zaczyna dziać. Zbadaj betę za kilka dni, wtedy będziesz miała jasność. Trzymam kciuki aby beta urosła :tak:
 
Zapomniałam napisać: zarodki 3 dniowe, "świeże". Z tego co się naczytałam to dziewczyny którym się udało miały w tym okresie betę >10.
 
lucy - tylko moja Maja jest z INV (robiliśmy w AM w Białymstoku) ze względu na tragiczne wyniki MMa.... udało sie pierwsze podejście (ISCI).... a kolejne 2 ciąże to już naturalsiki, które wg lekarzy nie mogły się zdarzyć :-)
ale doskonale pamietam to przez co przechodziliśmy i trzymam za Was kciuki, bo jesteście wszystkie baaardzo dzielne :tak:
to za Twoje USG 2.10 tez już zaciskam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&

lawendowy sen - Twoja historia jest niesamowita, masz ogromną siłę w sobie i na pewno doczekasz się swojego szczęścia ;)

Magdusia - sliczna Lenka - gratuluje ;)

dorex - super, że już jest 1 bąbelek, czekamy zatem na kolejne podglądanko :tak:
 
Egula trzymam kciuki, aby maluszki się zadomowiły, myślę ,że niepotrzebnie tak szybko zrobiłaś betę ... pamietam, że ja po swoich niepowodzeniach szukałam informacji o wynikach bety, i znalazłam takie,że pozytywna beta wyszła późno, nawet dopiero w 16 dniu, więc nie martw się na zapas, poczekaj do 14 dnia jak doktor mówił ... bądź dobrej myśli
yes2.gif
 
reklama
Do góry