reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dokładnie , możesz zacząć dzielić się swoim szczęściem z calym otoczeniem:* dziękuję za kciuki napewno się przydadzą. A kiedy zacząć myślimy to dokładnie nie wiem, mój m dopiero od paru dni łyka witaminki a ja już ponad tydzień.a podobno trzeba 72-74 dni. Na wizytę umówiłam się koniec marca , biorac pod uwage ewentualne anty przed stymulacja. Podejrzewam ze stymulacja zacznie się koniec kwietnia więc w maju będzie się działo :D w kwietniu kończę 30 lat ;) a w maju mój synek kończy 8 lat to może będzie szczęśliwy czas :-D najgorzej mi znieść jego ból ze nie ma rodzeństwa, ja mogę płakać ale nie on...on nie powinien cierpieć z powodu naszych problemów z płodnością :(
Ale nie na wszystko mamy wpływ więc próbuje się cieszyć z tego co mam, cudownego męża i wspaniałego synka ...a reszta pozostaje moim cichym marzeniem a czy się spełni to czas pokaże :)
Piękny czas. Urodziny twoje, synka.. wierzę że będzie więcej powodów do świętowania :-D
 
Piękny czas. Urodziny twoje, synka.. wierzę że będzie więcej powodów do świętowania :-D
W moje urodziny to czas już płakać....chyba będę miała doła w ten dzień bo poczuje się sta.....ra:D a syn już od pół roku wymyśla i zmienia prezenty jakie chce dostać...wczoraj było 500 zl w jednym banknocie:p
 
W moje urodziny to czas już płakać....chyba będę miała doła w ten dzień bo poczuje się sta.....ra:D a syn już od pół roku wymyśla i zmienia prezenty jakie chce dostać...wczoraj było 500 zl w jednym banknocie:p
30 lat to piękny wiek, nie przesadzaj :-)) Domyślam się, że prezent urodzinowy zmieni się jeszcze kilka razy :p
 
reklama
W moje urodziny to czas już płakać....chyba będę miała doła w ten dzień bo poczuje się sta.....ra:D a syn już od pół roku wymyśla i zmienia prezenty jakie chce dostać...wczoraj było 500 zl w jednym banknocie:p
O proszę jaki wymagający:p
Ale to i tak lepiej niż kucyk na prZykład
 
Do góry