reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

czesc dziewczyny... Damian wczoraj wymiotował krwia karetka zabrała go do szpitala... jego stan jest juz stabilny ale krytyczny ... watroba powoli nie daje rady i nerki powoli tez ..wczoraj lekarze pytali czy maja go sztucznie podtrzymywac na maszynach czy dac idejsc,.... jestem załamana .. powiedzieli że mam sie przygotować na najgorsze... Damian wczoraj był przytomny rozmawiał ale był i niespokojny.. Bog chyba nie chce ho uzdrowić...a ja mam myśli samobójcze... nie mam juz siły na to wszystko ... to juz za wiele ... tak liczyłam że wyzdrowieje ... jak bede miała chwile i bede w stanie to napisze.. póki co ubieram sie i jade do Damiana ...
Kochana tak bardzo Ci wspolczuje[emoji20] [emoji20] Nawet gdyby najgorsze okazalo sie nieuniknione, staraj sie myslec, ze przynajmniej odejscie bedzie dla Damiego uwolnieniem od bolu, leku i wszystkich tych okropnych uczuc, ktore teraz mu towarzysza.. wiem, ze moje slowa brzmia jak banal, ale badz dzielna Kochana.. nie mysl o tym co bedzie pozniej, zycie jest tak skonstruowane ze wszystko sie powoli ulozy, teraz wazne zebys sie nie poddawala, nie dawala dojsc do glosu zlym myslom.. czy w tej sytuacji gdy lekarze mowia zeby byc przygotowanym na wszystko, nie ma mozliwosci zeby ktos z rodziny byl z Wami? Moze chocby jego rodzice beda chcieli sie z nim pozegnac.. to takie niesprawiedliwe ze jestes z tym sama [emoji20] wszystkie tu jestesmy myslami przy Was, modlimy sie za Was i zyczymy z calego serca wszystkiego co najlepsze [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny:)
Mam kolejne pytanie, bo właśnie tak leżę i myślę o mojej becie. Jakoś wcześniej o tym nie pomyślałam. W 6dpt dwóch blastocyst beta wyniosła 16,6. W 9dpt już 136. Niby według kalkulatora miesci się w normie, ale przyrost jest baaaardzo duży. Moze to być ciąża mnoga? Więcej bet nie dam rady zrobić, bo mieszkam w Niemczech a wizytę mam w piątek. Podpowiedzcie dziewczyny :) Pozdrawiam :)
 
A czemu musisz przyjmować Neoparin tak długo? Mi tylko przepisał na 14 dni i koniec, więc tydzień przed ewentualną wizytą u dr G już mam skończyć.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

W GynC dają neoparin na wszelki wypadek. Ale jeśli ma się stwierdzone problemy z krzepliwością, trombofilię, zespół antyfosfolipidowy itp to trzeba praktycznie do końca ciąży, żeby krew nie była za gęsta i dobrze przepływała przez łożysko.
 
Myślałam Że lekarz napisze mi ze mam odstawić leki po wczorajszej informacji o mojej becie, on ciagle wierzy hmmm, zastanawiam się czy któraś z nas miała bete na dolnej granicy normy i wyszła z tego cało :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
W GynC dają neoparin na wszelki wypadek. Ale jeśli ma się stwierdzone problemy z krzepliwością, trombofilię, zespół antyfosfolipidowy itp to trzeba praktycznie do końca ciąży, żeby krew nie była za gęsta i dobrze przepływała przez łożysko.
U mnie nie ma problemow z krzepliwoscia a mimo to trzech imunologow sugerowalo heparyne do konca ciazy
 
Do góry