reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czuję się bardzo dobrze, trochę tylko dokuczają mi mdłości po obiedzie aż do późnego wieczora, na szczęście bez wymiotów :-D to mnie ominęło. Dzisiaj mam 10t3d :-) a jak u Was? :-D
A my mamy sie dobrze bo od poltorej tygodnia nie wymiotuje:) to bylo długich 7 tygodni zyganka. Jeszcze czasen jest mi nie dobrze ale nie laduje w kibelku ale te mdlosci mi na prawde daly popalic bo trwaly pd rana do wieczora
 
reklama
no to ja zaczynam dzisiaj, u Nas wszystko dobrze, bąbel ma już prawie 4cm, ciągle skakał, machał rączkami, wiercił się, piękny widok i oczywiście mocne serduszko :-) Pani Doktor znalazła też pozostałości po krwiaku obok niego i dlatego miałam te krwawienia na początku :-) jak wrócę do domu to zrobię zdjęcie! Dziewczynki walczcie z całych sił każdego dnia :-)
Super, gratulacje ✊❤️
 
A my mamy sie dobrze bo od poltorej tygodnia nie wymiotuje:) to bylo długich 7 tygodni zyganka. Jeszcze czasen jest mi nie dobrze ale nie laduje w kibelku ale te mdlosci mi na prawde daly popalic bo trwaly pd rana do wieczora
Biedna, ale grunt że wszystko dobrze :-) zniesiemy wszystko, tylko żeby dzieci w ogóle były i co najważniejsze były zdrowe :-) ja się dowiedziałam, że muszę do końca ciąży kłuć się neoparinem co mnie trochę zdołowało :-( ale damy radę! :-)
 
Biedna, ale grunt że wszystko dobrze :-) zniesiemy wszystko, tylko żeby dzieci w ogóle były i co najważniejsze były zdrowe :-) ja się dowiedziałam, że muszę do końca ciąży kłuć się neoparinem co mnie trochę zdołowało :-( ale damy radę! :-)
Ja tez:) sie zastanawiam jak to bedzie jak brzusio już duzy bedzie bo teraz juz mam czasem problem z wkluciem bo sie za bardzo nad tym rozczulam
 
reklama
Ja tez:) sie zastanawiam jak to bedzie jak brzusio już duzy bedzie bo teraz juz mam czasem problem z wkluciem bo sie za bardzo nad tym rozczulam
A czemu musisz przyjmować Neoparin tak długo? Mi tylko przepisał na 14 dni i koniec, więc tydzień przed ewentualną wizytą u dr G już mam skończyć.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry