reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny:)
Mam kolejne pytanie, bo właśnie tak leżę i myślę o mojej becie. Jakoś wcześniej o tym nie pomyślałam. W 6dpt dwóch blastocyst beta wyniosła 16,6. W 9dpt już 136. Niby według kalkulatora miesci się w normie, ale przyrost jest baaaardzo duży. Moze to być ciąża mnoga? Więcej bet nie dam rady zrobić, bo mieszkam w Niemczech a wizytę mam w piątek. Podpowiedzcie dziewczyny :) Pozdrawiam :)

Kochana na początku beta raczej tak właśnie szybko rośnie. Ja 6dpt jednej blastki miałam bete 30 a 9dpt juz 141 więc trochę porownywalnie do Ciebie. W brzuszku mam jedno Maleństwo.
Ale oczywiście dopóki lekarz nie zobaczy co tam w macicy słychać oczywiście nadzieja na dwa Okruszki zawsze są :)
 
Myślałam Że lekarz napisze mi ze mam odstawić leki po wczorajszej informacji o mojej becie, on ciagle wierzy hmmm, zastanawiam się czy któraś z nas miała bete na dolnej granicy normy i wyszła z tego cało :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja myślę,że lekarze dopóki beta rośnie i to do takich wartości (a nie ma jeszcze jasnej diagnozy, że jest źle tzn.puste jajo płodowe, ciąża pozamaciczna, itp.) to raczej lekarz nie będzie kazal odstawić leków. Nigdy nie wiadomo czy coś nie ruszy, może były dwa zarodki a został jeden i stąd chwilowy mniejszy przyrost, itp. Gdyby beta wynosiła ok.kilkunastu/kilkudziesięciu to może wtedy ale przy tych wyższych chyba czekają na potwierdzenie co się dzieje na USG.
 
no to ja zaczynam dzisiaj, u Nas wszystko dobrze, bąbel ma już prawie 4cm, ciągle skakał, machał rączkami, wiercił się, piękny widok i oczywiście mocne serduszko :-) Pani Doktor znalazła też pozostałości po krwiaku obok niego i dlatego miałam te krwawienia na początku :-) jak wrócę do domu to zrobię zdjęcie! Dziewczynki walczcie z całych sił każdego dnia :-)

Piękna wiadomość :). Najważniejsze ze wszystko dobrze.
 
@asinka89 nikt tutaj z nas nie wie co czujesz...możemy tylko sobie myśleć i wyobrażać :( dlatego to co Ci napiszemy weź trochę do serca,chociaż wiem że ciezko teraz przyjąć jakieś rady... to jest niesprawiedliwe a ból który masz w sercu ogromny... wykorzystaj każdą minutę przy Damianie, przytulaj się i mów że go kochasz. Staraj się dla niego być silna bo napewno martwi się czy dasz sobie radę jak jego nie będzie . .... i pamiętaj że jesteśmy z Tobą, myślimy o Was... jeśli Damian odejdzie to zawsze jego część będzie żyła w Tobie , jesteś jego druga połowa...pozatym pamiętaj że masz okruszki których tatem zawsze będzie Twój mąż i po które nawet sama będziesz mogła wrócić...masz dla kogo żyć...dla rodziny i dla samego Damiana, który napewno by chciał abyś ppstarala się być szczęśliwa jednocześnie zawsze pamiętała o nim... pisząc to siedzę i płacze ... płaczemy wszystkie tutaj...

Pięknie napisane... @asinka89 trzymaj się Kochana:(
 
Ja myślę,że lekarze dopóki beta rośnie i to do takich wartości (a nie ma jeszcze jasnej diagnozy, że jest źle tzn.puste jajo płodowe, ciąża pozamaciczna, itp.) to raczej lekarz nie będzie kazal odstawić leków. Nigdy nie wiadomo czy coś nie ruszy, może były dwa zarodki a został jeden i stąd chwilowy mniejszy przyrost, itp. Gdyby beta wynosiła ok.kilkunastu/kilkudziesięciu to może wtedy ale przy tych wyższych chyba czekają na potwierdzenie co się dzieje na USG.

Myślisz ze warto iść do innego lekarza spoza kliniki na usg zanim doczekam się wizyty u mojego ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana na początku beta raczej tak właśnie szybko rośnie. Ja 6dpt jednej blastki miałam bete 30 a 9dpt juz 141 więc trochę porownywalnie do Ciebie. W brzuszku mam jedno Maleństwo.
Ale oczywiście dopóki lekarz nie zobaczy co tam w macicy słychać oczywiście nadzieja na dwa Okruszki zawsze są :)
Dzięki za odpowiedź :) to w piątek, mam nadzieję już się coś dowiem :) już nie mogę się doczekać :)
 
reklama
Myślisz ze warto iść do innego lekarza spoza kliniki na usg zanim doczekam się wizyty u mojego ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Przepraszam, ale nie pamiętam kiedy masz wizytę u swojego lekarza.
Przy becie ok.1000 lekarz jest już w stanie stwierdzić czy jest pecherzyk w macicy, jakie są jego wymiary, itp. Ja poszłam przed wizytą serduszkowa (w klinice) do innego lekarza upewnić się czy wszystko jest dobrze.
Ale dużo zależy też do jakiego lekarza się trafi, bo czasami można się niepotrzebnie zdenerwowac czy zmartwic.
 
Do góry