reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A jakie mialas objawy tego niedotlenienia?
Mi wyszedl jeden taki obszar naczyniopochodny. Ale mi neurolog mowil ze to normalne. Ze to starzenie sie mozgu itp.
A to z krwia to pewnie karza Ci sprawdzic krzepliwosc, trombofilie itp. Bo zbyt duza krzepliwosc to sklonnosc do zakrzepic, udarow itp a przy okazji problemy m.in. lozyskiem. Dlatego wtedy sie dostaje heparyne i acard.
Jako toako niedotlenienia to sama nie wiem...chociaż juz dluzszy czas mam problemy z pamiecia...koncentracja
Ogolnie trafilam z mega bolami glowy...takimi ze poruszac sie nie moglam a M jak mnie wiozl do lekarza to sie darlam na niego zeby za ostro nie ruszla i hamowal bo mi leb peknie...bole glowy to u mnie prawie codzienność...zwlaszcza przy takich pogodach jak teraz...czy tez niskim cisnieniu...ale wtedy co trafilam do szpitala to masakra ze mna byla...stwierdzono mi napieciowe bole glowy a te niedotlenienia wyszly w rezonansie i sama mam szukac przyczyna-NASZA KOCHANA SLUBA ZDROWIA!!!!.
Apropo tych badan to orie tujesz sie czy drogie sa??? Chodzi mi o ta trombo...i cos tam jeszcze cos pisalas
 
reklama
Ja nie mam póki co problemu bo mrożaków brak ale rozmawialismy o tym co by było gdyby coś zostało. U nas sprawa prosta oboje bylismy za oddaniem no bo przecież moglibyśmy pomóc ludziom takim jak my. Biorąc pod uwagę fakt jacy ludzie podchodzą do procesu i jak bardzo chcą bobasa to dziecko byłoby najszcześliwsze i najbardziej kochane :)

Niby masz racje, ale potem bym myślała, że one gdzieś tam są, rosną, żyją, chodzą do szkoły... a gdyby jednak było im źle??? Powiem Ci, że widziałam pary którym nigdy w życiu nie oddałabym mojego mrozaczka [emoji19]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niby masz racje, ale potem bym myślała, że one gdzieś tam są, rosną, żyją, chodzą do szkoły... a gdyby jednak było im źle??? Powiem Ci, że widziałam pary którym nigdy w życiu nie oddałabym mojego mrozaczka [emoji19]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tak samo... i to nawet nie gdzieś, a w okolicy, przecież te mrozaki przechowują tam gdzie się leczymy więc i pewnie tam je oddają :confused: No ewentualnie opcja mrożenia 30lat i wtedy... ale ja bym chyba ześwirowała i w każdym spotkanym dziecku doszukiwała się naszych cech. I zawsze mnie zastanawiało jak to będzie za te ileś lat... czy te dzieci będą miały prawo szukać tych genetycznych rodziców :confused: No nie zmienia to faktu, że bardzo podziwiam osoby, które oddają zarodki do adopcji :)
 
Strasznie mi przykro, ale które to Wasze pierwsze podejście z tego co pamiętam i trzeci transfer?? Niestety in vitro t często loteria, trzeba się uzbroić w cierpliwość, czasami tzeba poczekać dłużej na ten jedyny, najlepszy zarodek!
No tak jedna procedura invitro i 3 transfer. Myślimy że jak podejdziemy jeszcze w tym roku to bierzemy 2 ostatnie blastki I niech sie dzieje co ma dziać...
 
Ale pomyśl ile wśród tych par które przeszły n-razy przez in vitro traktowałoby takie dziecko źle ?
Myśle ze byłoby to najbardziej kochane i rozpieszczane dziecko na swiecie :)

Wiesz... potrzeba posiadania dziecka jest naturalna praktycznie w każdym, a to jakim kto będzie rodzicem to już wychodzi w praniu... ale powiedzmy sobie szczerze, trafienie do patologicznej rodziny pijaków jest mało prawdopodobne :-) :):-) :)
 
Dziewczyny wiem że to może być trochę dziwne pytanie , ale strasznie nie daje mi to spokoju .
Czy podczas przygotowania to crio transferu który będzie mniej więcej 10 marca mogę normalnie chodzić na siłownię i na saunę A w szczególności na saunę ??
Mi Dr powiedział żeby przed transferem nie przemeczac sie i musiałam treningi odpuścić
 
reklama
Do góry