reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam pytanie mój robił usg moszny i wczoraj dr powiedziała,ze ma małego torbiela który w niczym ponoć nie przeszkadza ?:baffled: co wy sądzicie o tym? Oczywiście ostatnia punkcja była chyba dość udana gdyż z 13 komórek zaplodnilo się 12 i było 7 zarodkow ,ale do 5 doby dotrwały tylko 4o_O czym mam się martwić tym torbielem?
 
reklama
@PaulinkaP zbadaj jeszcze raz. TSH bardzo skacze. Nie mozna nic wnioskowac po jednym wyniku. Ja jednego dnia mialam 0.8, za dwa dni 2.5, pozniej 1.7.
Zbadaj jeszcze raz najlepiej caly pakiet tarczycowy.
A orientujesz się ile taki pakiet tarczycowy kosztuje? Zobaczę co on jutro powie robiłam dzisiaj rano o 7 jestem trochę przeziębiona ale to chyba nie powinno mieć wpływu na tarczyce ?
 
Hej wszystkim [emoji5]ja dziś po wizycie, punkcja najprawdopodobniej w poniedziałek. Tyle na to wszystko czekałam, że teraz to bardzo szybko mi wszystko leci [emoji15]
Estradiol dziś (8 dzień stymulacji) 927, pecherzyki rosną ale tylko w prawym jajniku ☹️ z lewym coś nie tak, nigdy z reszta nie reagował nawet na Clo.
Życzę wszystkim Wam wszystkiego dobrego [emoji1303][emoji4][emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej Kochane
Juz po wizycie startowej jestemy...
Dzis mam polowe cyklu wiec 7 marca kolejna wizyta i wtedy M ma zbadac jeszcze raz nasienie...bo sie troche przeterminowalo :-Da ja mam miec wtedy rozpisane leki no i do tego cZasu musze jeszcze zrobic antyTPo przez moje problemy z tsh...chociaz ostatni wynik sprzed tyg mialam troche powyzej dwa...ale ogolnie wariuje...:errr:
Nie pisalam wczesniej ale bylam tydzien na neurologii i wyszlo mi ze mam jakies mikro niedotlenienia w mozgu...i mam skierowanie m.in do hematologa bo moj neuro powiazal to ze nie moge zajsc w ciaze z proplemami z krwia...i zasugerowal mi wlasnie odwiedzic hematologa...i bije sie z myslami czy go odwiedzic...jutro mam miec wizyte...ale kolejne 200 i napewno jakies badania zleci oczywiscie prywatnie:crazy:
Moze ktoras z Was podpowie co ew zbadac w krwi...co by mialo wplyw na niedotlenienie i brak ciazy....chociaz czytalam ze moze to byc po narkozie...juz sama nie wiem..:frown:
A tak ogolnie to jestesmy razcej nastawwieni pozytywnie...tylko moj profesorek powiedzial mi ze mize zaplodnic mi tylko 6jajeczek:nerd: jak Was czytam to kojarze ze mialyscie więcej zapladniane...od czego to zalezy??? On mowi ze takie przepisy....chyba ze wlasnie cos by wyszlo nie tak w badaniach krwi to wtedy ma.podstawy zeby wiecej....oczywiscie ja tempa dzida...zapomniałam sie spytac czy poda mi dwa zarodki...:sorry2: ale mysle ze chyba nie bedzie problemu...chociaz jak Was czytam to sie okazuje ze za pierwszym razem nie podaja dwoch...:errr:
ALE SIE ROZPISALAM;):):p
 
Hej Kochane
Juz po wizycie startowej jestemy...
Dzis mam polowe cyklu wiec 7 marca kolejna wizyta i wtedy M ma zbadac jeszcze raz nasienie...bo sie troche przeterminowalo :-Da ja mam miec wtedy rozpisane leki no i do tego cZasu musze jeszcze zrobic antyTPo przez moje problemy z tsh...chociaz ostatni wynik sprzed tyg mialam troche powyzej dwa...ale ogolnie wariuje...:errr:
Nie pisalam wczesniej ale bylam tydzien na neurologii i wyszlo mi ze mam jakies mikro niedotlenienia w mozgu...i mam skierowanie m.in do hematologa bo moj neuro powiazal to ze nie moge zajsc w ciaze z proplemami z krwia...i zasugerowal mi wlasnie odwiedzic hematologa...i bije sie z myslami czy go odwiedzic...jutro mam miec wizyte...ale kolejne 200 i napewno jakies badania zleci oczywiscie prywatnie:crazy:
Moze ktoras z Was podpowie co ew zbadac w krwi...co by mialo wplyw na niedotlenienie i brak ciazy....chociaz czytalam ze moze to byc po narkozie...juz sama nie wiem..:frown:
A tak ogolnie to jestesmy razcej nastawwieni pozytywnie...tylko moj profesorek powiedzial mi ze mize zaplodnic mi tylko 6jajeczek:nerd: jak Was czytam to kojarze ze mialyscie więcej zapladniane...od czego to zalezy??? On mowi ze takie przepisy....chyba ze wlasnie cos by wyszlo nie tak w badaniach krwi to wtedy ma.podstawy zeby wiecej....oczywiscie ja tempa dzida...zapomniałam sie spytac czy poda mi dwa zarodki...:sorry2: ale mysle ze chyba nie bedzie problemu...chociaz jak Was czytam to sie okazuje ze za pierwszym razem nie podaja dwoch...:errr:
ALE SIE ROZPISALAM;):):p
Ja również będę miała zapładniane 6 (o ile tyle „wyprodukuje” [emoji15][emoji25] gdzie się leczysz?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Kochane
Juz po wizycie startowej jestemy...
Dzis mam polowe cyklu wiec 7 marca kolejna wizyta i wtedy M ma zbadac jeszcze raz nasienie...bo sie troche przeterminowalo :-Da ja mam miec wtedy rozpisane leki no i do tego cZasu musze jeszcze zrobic antyTPo przez moje problemy z tsh...chociaz ostatni wynik sprzed tyg mialam troche powyzej dwa...ale ogolnie wariuje...:errr:
Nie pisalam wczesniej ale bylam tydzien na neurologii i wyszlo mi ze mam jakies mikro niedotlenienia w mozgu...i mam skierowanie m.in do hematologa bo moj neuro powiazal to ze nie moge zajsc w ciaze z proplemami z krwia...i zasugerowal mi wlasnie odwiedzic hematologa...i bije sie z myslami czy go odwiedzic...jutro mam miec wizyte...ale kolejne 200 i napewno jakies badania zleci oczywiscie prywatnie:crazy:
Moze ktoras z Was podpowie co ew zbadac w krwi...co by mialo wplyw na niedotlenienie i brak ciazy....chociaz czytalam ze moze to byc po narkozie...juz sama nie wiem..:frown:
A tak ogolnie to jestesmy razcej nastawwieni pozytywnie...tylko moj profesorek powiedzial mi ze mize zaplodnic mi tylko 6jajeczek:nerd: jak Was czytam to kojarze ze mialyscie więcej zapladniane...od czego to zalezy??? On mowi ze takie przepisy....chyba ze wlasnie cos by wyszlo nie tak w badaniach krwi to wtedy ma.podstawy zeby wiecej....oczywiscie ja tempa dzida...zapomniałam sie spytac czy poda mi dwa zarodki...:sorry2: ale mysle ze chyba nie bedzie problemu...chociaz jak Was czytam to sie okazuje ze za pierwszym razem nie podaja dwoch...:errr:
ALE SIE ROZPISALAM;):):p
Podczas pierwszej i drugiej procedury zaplodnic tylko mozna 6 oocytiw
 
reklama
Do góry