reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW ZAKUPOWO - zakupy dla mamy, wyprawka maluszka, itp

Jeden Komis jest na Prokocimiu na przeciwko Szpitala Dziecięcego. Jak jedzie się w stronę Wieliczki to widać go po lewej stronie w blokach zaraz z brzegu ulicy. Mają tam zawsze kilka wózków - ja tam kupowałam fotelik dla starszego syna. Wydaje mi się, że są zawsze dobrze zaopatrzeni, w porównaniu do innych komisów jakie widziałam.
 
reklama
Dziękuję za odpowiedź.

Gdzie dokładnie ten sklep koło Krakowa? Namówię męża i pojedziemy tam któregoś dnia. :tak:
 
Jeden Komis jest na Prokocimiu na przeciwko Szpitala Dziecięcego. Jak jedzie się w stronę Wieliczki to widać go po lewej stronie w blokach zaraz z brzegu ulicy. Mają tam zawsze kilka wózków - ja tam kupowałam fotelik dla starszego syna. Wydaje mi się, że są zawsze dobrze zaopatrzeni, w porównaniu do innych komisów jakie widziałam.

Zgadzam się jest tam ten komis w miarę dobry. Ja jeszcze polecam spróbować ogłosić się na którymś z krakowskich portali ogłoszeniowych i czasami udaje się naprawdę zaoszczędzić.
 
Witam, może ktoś mi polecic fryzjera z okolic Prokocimia? Jak chyba kazda posuzkuje takiego po którego obcięciu własy będa sie fajnie układac bez zbędnego wysiłku:)i najlepiej zeby sam/sama potrafil dobrac odpowiednia fryzurę;)
 
Hej, byłam w tym sklepie w M-1. Mają super rzeczy! :) Obkupiłam małego w 'kuchenne' gadżety - super sztućce pakowane 'na wyjście' do małego pudełeczka i talerzyk z miseczką z antypoślizgową gumą na spodzie. Mają też super zabawki do kąpieli, takich nigdzie nie widziałam! Pani sprzedawczyni bardzo miła i pomocna. Dostałam ich ulotkę, mają sklep internetowy więc może którejś z Was się przyda adres www.bibabu.pl
 
Ja mogę polecić ale nie z okolic Prokocimia, a z okolic Huty - dokładnie w M-1. Nie wiem czy to nie za daleko od Ciebie? Ja chodzę tam od lat do salonu Eric Stipa. Obcinam się i farbuję u p.Basi. Jeszcze nie zdażyło mi się wyjść od niej niezadowolona :) Czasem w weekend jak jej nie ma (tam pracują na zmiany co drugi dzień i co drugi weekend) a mam jakąś imprezę to na tej drugiej zmianie czesze mnie p.Jola. Mi najbardziej podoba się u nich to, że jak wychodzę z salonu to nie mam wielkiego kasku na głowie! Fajnie, luźno modelują włosy, strzyżą nożyczkami a nie maszynką jak w Jean Louis Dawidzie. A p. Jola to mi kiedyś zrobiła takiego super warkoczyka plecionego po skosie na głowie, że wszyscy się na imprezie pytali jak to się robi i kto mi to zrobił? :)
Ja akurat mam do nich niedaleko, jak mieszkasz na Prokocimiu to na pewno będziesz mieć dalej..
 
Dziewczyny, czy któraś wie może w którym Carrefourze można kupić pampersy w rozmiarze 4 w promocji po 77,99zl czy jakoś tak? W Krakowskiej są tylko 3, a nie chce mi się jeździć po całym Krakowie i szukać.. Może któraś była/widziała/kupowała? :)
 
reklama
Do góry